.

تقدیر از دانش‎آموزان مدارس امام رضا(ع) در همایش «مرواریدی در صدف»

همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از دانش‎آموزان دختر مدارس امام رضا(ع) در همایش «مرواریدی در صدف» تقدیر شد.

1395/11/27 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیر دبستان واحد 5 امام رضا(ع) گفت: عفاف و حجاب مقوله‎ای است که نه تنها به زن در جامعه شخصیت و ارزش می‎دهد، بلکه از این طریق می‎توان آرامش و استحکام خانواده و جامعه را تحکیم بخشید.
بتول غلامعلی‎زاده بیان کرد: این همایش که با هدف ترویج فرهنگ اصیل حجاب و عفاف و زنده نگه داشتن و حفظ ارزش‎های انقلابی و ایرانی برگزار شد، تلاش دارد به دختران نشان دهد حجاب الگو و نمادی برای معرفی یک زن مسلمان است.
وی افزود: در این همایش یک روزه برنامه‎های مختلفی برای 400 دانش‎آموز دختر دوره ابتدایی مدارس امام رضا(ع) در قالب نمایش، سرود، مسابقه، برپایی نمایشگاه با مفاهیم حجاب و عفاف اجرا شد، تا به این بهانه از دختران محجبه و دانش آموزان و اولیا آنان که هم نام حضرت فاطمه زهرا(س) بودند، تقدیر شود.  
مسئول برپایی این همایش ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون برنامه‎های مختلفی با موضوع عفاف و حجاب همچون برپایی نمایشگاه، شرکت در مانور حجاب، همایش و ... برپا شده است تا دانش‎آموزان بیش از پیش با این مقوله ارزشی آشنا شوند.
غلامعلی زاده گفت: همچنین در ادامه این مراسم از بانوی تازه مسلمان چینی که به مذهب تشیع گرویده است دعوت شد تا مطالبی را در اهمیت حفظ حجاب اسلامی بیان کند.
شهدخت مظاهری؛ کارشناس بانوان بنیاد فرهنگی رضوی نیز در حاشیه این مراسم گفت: همزمان با 5 اسفند امسال همه دانش‎آموزان دختر مدارس امام رضا(ع) مشهد مقدس در حمایت از حجاب فاطمی مسیر چهارراه شهدا تا حرم مطهر رضوی را پیاده می‎پیمایند.
همایش «مرواریدی در صدف» در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در سالن اجتماعات واحد 5 دبستان امام رضا(ع) مشهد برگزار شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
برگزاری همایش «انتخاب رشته» ویژه دانش‌آموزان کنکوری مدارس امام رضا(ع)
افزایش کمی و کیفی موفقیت‌های علمی دانش‌آموزان مدارس امام رضا(ع)
درخشش دانش‌آموزان مدارس امام رضا(ع) در جشنواره کشوری هویت اسلامی- ایرانی
فریاد مرگ بر اسرائیل دانش‌آموزان مدارس امام رضا(ع) در روز قدس طنین‌انداز خواهد شد
بچه هیئتی‌ها
  • 1396/3/23 سه شنبه آشنایی با هیئت «محبان اهل بیت(ع)» مدارس امام رضا(ع)؛ بچه هیئتی‌ها
    اهمیت هیئت‌های مذهبی و جایگاه مردمی آن در جوامع اسلامی، بر هیچ‌کس پوشیده نیست. نقش این هیئت‌ها در ایامی چون ایام سوگواری ائمه اطهار، پررنگ‌تر می‌شود. زمانی که اعضای این تشکیلات بزرگ دینی و مذهبی، برای نشان دادن ارادت خود به اهل بیت(ع) و ترویج فرهنگ قرآن و عترت گرد هم جمع می‌شوند و به عزاداری و سینه‌زنی می‌پردازند.
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
.

.All rights reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.