.

مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی:

سازمان اقتصادی رضوی، بستر مناسبی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی گفت: این سازمان بستر مناسبی برای تحقق سیاست‎های اقتصاد مقاومتی است.

1395/11/28 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، مهندس محمدرضا عطارزاده در کارگاه آموزشی مدیریت سازمان‎های پیچیده که با حضور مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره مؤسسات و شرکت‎های تابعه سازمان اقتصادی رضوی در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی برگزار شد، بیان کرد: برای تحقق این مهم، باید تجربه و مدیریت در یک مسیر متمرکز شود.
وی با اشاره به منشور هفتگانه مقام معظم رهبری برای آستان قدس رضوی گفت: فرهنگ، یکی از مقوله‎های مهم در این منشور است که باید در دستور کار تمامی مدیران و کارکنان این نهاد قرار بگیرد.
عطارزاده ادامه داد: چنانچه نتوانیم اخلاق اسلامی را در فعالیت‎های خود پیاده کنیم، در واقع نتوانسته‎ایم رسالت خود را انجام دهیم.
وی فعالیت‎های اقتصادی را بهترین جایگاه برای پیاده‎سازی اخلاق اسلامی عنوان کرد.
عطارزاده درباره لزوم بهره‌برداری حداکثری از امانات و سرمایه‎های حضرت رضا(ع) گفت: تأکید امام راحل و همچنین مقام معظم رهبری نیز بر همین اصل بوده است.
وی خدمت به زائران را یکی از برنامه‎های استراتژیک سازمان اقتصادی رضوی دانست و افزود: چنانچه بتوانم موفق به انتقال تجربیات اندوخته شده در شرکت‎ها و مؤسسات اقتصادی رضوی به زائران بارگاه رضوی شویم، توانسته‎ایم به زائران این بارگاه مقدس خدمت کنیم.
عطارزاده ادامه داد: اگر مرکزی مجرب برای ارائه خدمات در حوزه‎های اقتصادی آستان قدس رضوی ایجاد شود، زمینه برقراری ارتباط زائران با مجموعه و استفاده از تجارب اندوخته شده در این مراکز ایجاد خواهد شد.
وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال یکی از مصادیق خدمت به مجاوران است، گفت: احداث شهرک‎های صنعتی با مشارکت مردم که در نهایت به ایجاد اشتغال نیز خواهد انجامید، یکی از اهداف حال حاضر سازمان اقتصادی رضوی به شمار می‎رود.
عطارزاده ادامه داد: در همین راستا باید عمده خدمات تخصصی توسط آستان قدس رضوی ارائه شود و سرمایه‎گذاری پروژه‎ها را نیز مردم بر عهده گیرند.
مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی با اشاره به اهمیت دعوت از اساتید مجرب به علم و اجرا و به کارگیری آن‎ها در فعالیت‎های اقتصادی گفت: این اقدام نقش بسزایی در استفاده حداکثری از منابع موقوفه و نیز ارتقای سازمان دارد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
5 انتصاب جدید در سازمان اقتصادی رضوی رقم خورد
برنامه‌های فرهنگی تکمیل‎ کننده فعالیت‎های سازمان اقتصادی رضوی
مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی از موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان دیدن کرد
مهم‎ترین عامل موفقیت، داشتن برنامه مناسب و مدیریت توانمند است
رشد 60 درصدی تولید هبلکس توسط شرکت بنای سبک رضوی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
.

.All rights reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.