.

اعلام شرایط پذیرش دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سال 96

شرایط ثبت‌نام و پذیرش در دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سال 96 اعلام شد.

1396/1/31 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، ثبت‌نام آزمون ورودی دانشگاه علوم‌اسلامی رضوی ویژه برادران در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از 15 فروردین ماه آغاز شده و تا 30 اردیبهشت ماه ادامه دارد.
دانشگاه علوم‌ اسلامی رضوی بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور از بین فارغ التحصیلان مراکز پیش‌دانشگاهی سراسر کشور و طلاب حوزه علمیه در مقطع کارشناسی و از همه برادران دارای مدرک کارشناسی یا سطح دو حوزه علمیه در مقطع کارشناسی‌ارشد از طریق آزمون اختصاصی دانشجو می‌پذیرد.
پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ویژه دارندگان مدرک پیش‌دانشگاهی یا سطح یک حوزه است. همچنین پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ویژه دارندگان مدرک سطح دو حوزه یا مدرک کارشناسی مورد تائید وزارت علوم صورت می‌گیرد و شرط پذیرش دانشجو در مقطع دکتری نیز ارائه مدرک کارشناسی ارشد یا سطح سه حوزه است.
دانشگاه علوم اسلامی رضوی در مقطع کارشناسی دارای پنج رشته تحصیلی علوم و قرآن حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق، اقتصاد، فقه و مبانی حقوق اسلامی است.
مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه نیز در رشته‌های علوم قرآن و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق جزا و جرم‌شناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل و فقه و مبانی حقوق اسلامی و در دوره دکتری در رشته‌های علوم قرآن و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق جزا و جرم‌شناسی، حقوق بین‌الملل و فقه جزایی دانشجو می‌پذیرد.
آزمون کارشناسی و کارشناسی‌ارشد دانشگاه علوم‌اسلامی رضوی 23 تیرماه و آزمون دکتری در تاریخ 29 و 30 تیرماه در دو نوبت صبح و عصر به صورت همزمان در محل دانشگاه واقع در حرم مطهر رضوی و 16 شهر کشور برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه علوم اسلامی رضوی به آدرس: www.razaviac.aqr.ir پس از مطالعه دفترچه‌ آزمون‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اقدام به ثبت‌نام کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
دوره آموزشی شهید صدر در دانشگاه علوم اسلامی رضوی آغاز شد
ثبت‌نام آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی آغاز شد
جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد
نظام آموزشی دانشگاه علوم اسلامی رضوی تلفیقی از حوزه و دانشگاه است
سومین نشست «تازه­ های حقوقی» در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.