.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین؛

پرونده داعش در عراق در حال بسته شدن است

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه داعش تا نزدیکی کربلا آمده بود، گفت: این در حالی است که پرونده داعش در عراق در حال بسته شدن است.

1396/3/23 سه شنبه

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا تویسرکانی در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم شعبان نصیری که در آستان امامزاده حسن(ع) کرج برگزار شد، اظهار کرد: همه مدافعان حرم به دنبال شهید شدن هستند، زیرا آرامش را در شهید شدن می‌بینند.
وی با اشاره به حضور طولانی‌مدت شهید نصیری در عراق، گفت: شهدا به مبدأ و منبع اصلی رزق الهی دست پیدا می‌کنند و خودشان منشأ توزیع رزق الهی می‌شوند.
نماینده ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه شهدا توزیع‌کننده عزت و اقتدار هستند، گفت: شهدا غم و ترس را از ما می‌گیرند.
حجت‌الاسلام تویسرکانی با اشاره به اینکه برخی می‌پرسند مدافعان حرم چرا خارج از مرزها به جنگ می‌پردازند، گفت: پاسخ به این سؤال باید به فهم مسئله بینجامد نه تحقیر و سرزنش.
وی به اهمیت نیروهای حشدالشعبی اشاره کرد و گفت: ابو مهدی فرمانده نیروهای حشدالشعبی از دوستان نزدیک شهید شعبان نصیری است.
نماینده ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه حشدالشعبی نیروهای بسیجی عراق هستند، گفت: فرمانده امروز بسیج عراق که پرونده داعش را جمع کرده است، میوه تلاش شهید شعبان نصیری است.
وی بابیان اینکه انسان‌هایی چون شهید نصیری در نگاه برخی افراد که همه فکر و ذکرشان دنیاست بی‌عقل تلقی‌ می‌شوند، عنوان کرد: افرادی چون شهید نصیری به جنگ می‌روند تا این انسان‌های کوته‌فکر به راحتی زندگی کنند و به دغدغه‌های دنیاییشان برسند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
 حسین شخصیتی چند بعدی داشت
رزمندگان با اراده صیانت از دین به دفاع از حرم‌های مقدس پرداختند
بزرگداشت شهدای مدافع حرم در بارگاه منور رضوی برگزار می‎شود
جنایات وحشتناک داعش در تاریخ بشریت نایاب است
مدافعان حرم درس شهادت را از امام حسین(ع) آموختند
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز