.

با دعوت از کارکنان آستان قدس رضوی؛

بزرگترین همایش «خانواده رضوی، الگوی رأفت و کرامت رضوی» برگزار می‌شود

همزمان با ایام خجسته دهه کرامت، مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان بزرگ‌ترین همایش خانواده رضوی با عنوان«خانواده رضوی؛ الگوی رأفت و کرامت رضوی» را با دعوت از کارکنان این سازمان در خراسان رضوی برگزار می‌کند.

1396/4/25 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیر مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان در این باره اظهار کرد: برای مدیریت این همایش که یکی از 11 برنامه شاخص سازمان فرهنگی در ایام دهه کرامت است، کمیته‌های اجرایی متعددی برای هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن آن سازمان‌دهی شده است.
اسماعیل غلامی با بیان اینکه بیش از 10 هزار نفر از کارکنان سازمان به همراه خانواده‌های ایشان به این همایش دعوت شده اند، افزود: پیش‌بینی ما بر این است که بالغ بر 20 هزار نفر در این برنامه حضور خواهند یافت.
وی با اشاره به محل برگزاری همایش خانواده رضوی افزود: طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده این همایش عصر روز جمعه 6 مرداد ماه برابر با چهارمین روز از ایام خجسته دهه کرامت در استادیوم 25 هزار نفری امام رضا(ع) برگزار خواهد شد.
غلامی اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع و گستردگی جامعه هدف، جلسه هماهنگی با حضور نمایندگان روابط عمومی مرکز آموزش ضمن خدمت، سازمان فرهنگی، موسسه فرهنگی قدس، تربیت بدنی، اداره کل حراست و معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی در دفتر مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان برگزار شد. 
گفتنی است؛ سخنرانی، اجرای سرود، مداحی و مولودی‌خوانی و تجلیل از خانواده شهدای آستان قدس رضوی، برنامه ویژه کودکان و نوجوانان و برگزاری مسابقه آموزشی از برنامه‌های این همایش خواهد بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
برنامه های شاخص آموزشی دهه کرامت تبیین شد
جلسه آموزشی «خانواده رضوی، دلدادگی و بندگی در سایه انوار ولایت» برگزار می‌شود
جلسه آموزشی «خانواده رضوی، مقاومت و بیداری اسلامی» برگزار می‌شود
جلسه آموزشی «خانواده رضوی؛ مروجان سیره رضوی» برگزار می‌شود
آگاهی دینی و تلاش در راه ترویج آن وظیفه هر مسلمان است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
.

.All rights reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.