.

برای نخستین بار؛

شرکت خمیرمایه رضوی، نشان برند برتر سال 1396 را کسب کرد

شرکت خمیرمایه رضوی، عنوان نشان برند برتر سال 1396 را در پنجمین دوره همایش نشان تجاری استان خراسان رضوی کسب کرد.

1396/5/31 سه شنبه

دکتر احسان اژدری؛ سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: در این مراسم که با حضور استاندار، رییس سازمان صنعت معدن خراسان و مدیران استان برگزار شد، گواهی‌نامه مذکور از سوی انجمن مدیران صنایع و اتاق بازرگانی خراسان به شرکت خمیرمایه رضوی اعطا شده است.
وی ادامه داد: از بین تمامی واحدهای صنعتی استان، تنها 16 شرکت موفق به کسب این گواهی‌نامه شده‌اند که از این تعداد، 5 شرکت مربوط به صنایع غذایی بوده است.
اژدری، مارکتینگ را از جمله اقدامات مهم در راستای دستیابی به این نشان دانست و افزود: محصولات شرکت خمیرمایه رضوی به بیش از 20 استان و 14 کشور جهان ارسال می‌شود.
وی ادامه داد: این شرکت همچنین شبکه توزیع رایگان خمیرمایه تر به سراسر کشور دارد، به گونه‌ای که این محصول را تا دورترین نقاط کشور توزیع می‌کند.
اژدری با بیان این که شرکت خمیرمایه رضوی بالاترین تعهد را در ارسال کالای با کیفیت به مشتری دارد، افزود: واحد کیفیت و فروش شرکت، ضمن اهمیت دادن به برند و مشتری، نظرات آن‌ها را با انجام بازدیدهای هفتگی از نانوایی‌ها در دستور کار قرار می‌دهد.
سرپرست شرکت خمیرمایه رضوی، تولید با حداکثر ظرفیت را یکی دیگر از پارامترهای مهم به منظور کسب نشان برند برتر سال 1396 عنوان کرد و افزود: این شرکت در حال حاضر نسبت به ثبت برند شرکت در خارج از کشور اقدام کرده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
مدیرکل استاندارد خراسان از شرکت خمیرمایه رضوی بازدید کرد
شرکت خمیرمایه رضوی، پیشگام در استفاده از دانشِ روز دنیا
رشد صادرات خمیرمایه رضوی در سال 95 و ابتدای سال 96
شرکت خمیرمایه رضوی به عنوان واحد نمونه صنعتی خراسان رضوی در سال 96 برگزیده شد
صادرات بیشترین محصولات در آستان قدس رضوی توسط شرکت خمیرمایه رضوی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز