.

هم‌زمان با آغاز هفته ولایت

پایگاه بسیج بیمارستان رضوی به طور رسمی راه‌اندازی شد

هم‌زمان با آغاز هفته ولایت، پایگاه بسیج بیمارستان رضوی به طور رسمی راه‌اندازی شد.

1396/6/12 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، مسئول حراست بیمارستان رضوی در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه «هفته ولایت» در بیمارستان رضوی ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: در آغاز هفته ولایت درود می‌فرستیم بر روح پاک و پرفتوح امام خمینی(ره) که امروز آنچه در جمهوری اسلامی داریم به برکت اخلاص وجود ایشان است که ارتش بیست میلیونی را برای ما نهادینه کرد و اکنون از ثمرات و نتیجه آن فکر و رفتاری که ایشان داشتند، ایرانیان بهره می‌برند.
دکتر احسان اکبری افزود: به برکت وجود نام مبارک بسیج در عرض مدت کوتاهی، حدود 400 عضو در بسیج بیمارستان ثبت نام کردند و طی این مدت کوتاه که تنها نام بسیج در بیمارستان رضوی به وجود آمده، فعالیت‌های بسیار خوبی در روزهای ولادت امام رضا(ع)، در روز عرفه و... اردوهای فرهنگی بزرگی برگزار شد.
رئیس شورای راهبردی گروه داخلی و آندوسکوپی بیمارستان رضوی اظهار کرد: اکنون در این نمایشگاه که به همت واحد بسیج بیمارستان رضوی در هفته ولایت برپا شده، شاهد پیشرفت‌هایی در عرصه پیشگیری، درمان، حمایت از بیماران سرطانی و عرضه کتاب و... خواهیم بود که این امر را ارج نهاده و امیدواریم با این حرکت رو به جلو طی مدت کوتاهی، بسیج این مرکز درمانی بتواند منشأ تحولات خیر بسیاری باشد.
دکتر اکبری گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که در ابتدای سال در حرم مطهر رضوی ایراد کردند، هیچ حرکتی در هیچ کجای ایران رخ نداده و نمی‌دهد مگر اینکه روحیه‌ای بسیجی به آن ورود کرده است و این امر در بیمارستان رضوی نیز اتفاق خواهد افتاد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
امضای تفاهم‌نامه میان بیمارستان رضوی و دانشگاه VUMC هلند
کنترل درد پس از جراحی، موجب افزایش کیفیت زندگی بیمار می‌شود
بیمارستان‌های خصوصی، بیهوشی منطقه‌ای با سونوگرافی را انجام دهند
سمینار بیهوشی منطقه‌ای با راهنمایی سونوگرافی در بیمارستان رضوی برگزار شد
کارگاه «بیهوشی منطقه‌ای» در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز