.

تجلیل از رتبه‌های برتر مدارس امام رضا(ع) در جشنواره «ققنوس»

با حضور دانش‌آموزان منتخب جشنواره ققنوس، مدیران آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان شورای شهر، شهرداری، آتش‌نشانی و آموزش و پرورش مشهد از نفرات برتر این جشنواره تجلیل شد.

1396/6/20 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری ققنوس در حالی برگزار شد که از 21 اثر برگزیده به عنوان رتبه‌های اول تا سوم، دانش‌آموزان واحد 12 امام رضا(ع) وابسته به بنیاد فرهنگی رضوی، توانستند در رشته‌های شعر و دلنوشته رتبه‌های اول و دوم را از آن خود کنند.
دانش‌آموزان، «محدثه الوندی» از بین 1000 اثر دلنوشته رتبه نخست و «آیدا کلیدری» از بین 500 اثر شعر رتبه دوم این جشنواره را کسب کردند و به عنوان نفرات برتر مورد تجلیل قرار گرفتند.
این جشنواره با هدف فرهنگ‌سازی در میان جوانان و نوجوانان و کاستن از رفتارهای پر خطر آنان به بهانه چهارشنبه آخر سال و یادمان جان‌فشانی آتش‌نشانان حادثه پلاسکو برای نخستین بار در منطقه تبادکان برگزار شد و با استقبال خوب دانش‌آموزان همراه بود.
بنا بر گفته علی ابری اول؛ مدیر آموزش و پرورش منطقه تبادکان، این مراسم قرار است سال آینده در سطح مدارس مشهد برگزار و اقدامات آموزشی و فرهنگی لازم پیرامون حوادث دلخراش چهارشنبه آخر سال انجام شود.
گفتنی است؛ جشنواره فرهنگی هنری ققنوس که با همکاری آموزش و پرورش منطقه تبادکان، شهرداری منطقه 2 مشهد و آتش‌نشانی مشهد برگزار شد با ارسال بیش از 4000 اثر به دبیرخانه این جشنواره و تقدیر از 21 دانش‌آموز منتخب و عوامل اجرایی این جشنواره به کار خود پایان داد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
تقدیر از برترین‌های مسابقه حفظ «سی حدیث از امام رضا(ع)» در دهه ولایت
مسابقه حفظ القاب حضرت علی(ع) ویژه‌ دانش‌آموزان مدارس امام رضا(ع) برگزار می‌شود
کسب رتبه ممتاز مسابقات قرآنی کشور توسط دانش‌آموز نوجوان مشهدی
درخشش دانش‌آموزان علوم و معارف اسلامی رضوی در کنکور سراسری 96
همایش «هویت ملی، مذهبی» به همت دبیرستان واحد 6 امام رضا(ع) برگزار می‎شود
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز