.

برگزاری مراسم هفته ملی کودک در پیش دبستانی امام رضا علیه السلام

همزمان با هفته ملی کودک مراسم ویژه‌ای همراه با بازی‌های خلاق و انگیزشی در پیش دبستانی امام رضا علیه السلام وابسته به بنیاد فرهنگی رضوی برگزار شد.

1396/7/19 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، روز جهانی کودک بهانه‌ای است برای فهم دنیای کودکان، دنیایی شاد، رنگارنگ و عاری از غم تا یادآوری کنیم که این مناسبت تنها به یک روز و هفته ختم نمی شود و تلاش کنیم جهانی شایسته كودكان بسازیم.
همه ساله با فرا رسیدن این ایام جشن ویژه‌ای برای گل‌های باغ زندگی برگزار می‌شود تا لحظاتی شاد و خاطره انگیزی را در کنار  یکدیگر تجربه کنند.
در همین راستا، پیش دبستانی و مرکز آموزش‌های قرآنی امام رضا علیه السلام با توجه به نامگذاری روز شمار این هفته به نام «کودک، محیط زیست و میراث فرهنگی» ویژه برنامه‌های متنوعی همراه با بازی و سرگرمی برای نورآموزان برگزار کرد.
با برپاکردن چادرهای اردویی در محوطه مرکز، نورآموزان همراه با اسباب بازی‌های خود در این چادرها حضور یافته و با ساخت فرفره‌های رنگارنگ ساعاتی خوش را در کنار یکدیگر سپری کردند.
گفتنی است؛ هفته ملی و روز جهانی کودک امسال با شعار «هر کودک نشانی خداست» طی روزهای 15 تا 21 مهر در سراسر ایران از سوی نهادها و سازمان‌های مختلف برگزار خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
نخستین همایش تخصصی مشاوره تحصیلی ویژه دانش‌آموزان پایه نهم برگزار شد
تجلیل از رتبه‌های برتر مدارس امام رضا(ع) در جشنواره «ققنوس»
تقدیر از برترین‌های مسابقه حفظ «سی حدیث از امام رضا(ع)» در دهه ولایت
مسابقه حفظ القاب حضرت علی(ع) ویژه‌ دانش‌آموزان مدارس امام رضا(ع) برگزار می‌شود
کسب رتبه ممتاز مسابقات قرآنی کشور توسط دانش‌آموز نوجوان مشهدی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.