.

رئیس شورای راهبردی قلب و عروق بیمارستان رضوی:

نخستین کنگره بین‌المللی CTO در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود

رئیس شورای راهبردی قلب و عروق بیمارستان رضوی گفت: نخستین کنگره بین‌المللی CTO در دو سطح منطقه‌ای و جهانی با مشارکت کنگره قلب اروپا در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود.

1396/4/26 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، دکتر محمود شبستری در نشست خبری نخستین کنگره بین‌المللی CTO که در بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی برگزار شد، بیان کرد: بطور کلی هرگاه یک یا چند تنگی یا انسداد در مسیر عروق کرونری وجود داشته باشد و منجر به کاهش میزان خون عبوری از مسیر رگ شود، بیماری عروق کرونر نامیده می‌شود که مهم ترین و شایع ترین علت تنگی یا انسداد کامل عروق کرونر تصلب شرائین یا آترواسکلروز است.
وی ادامه داد: بیماری‌های دیواره شریان‌ها که در اصطلاح، آرتریت گفته می شود، تروما و گاها آمبولی به داخل عروق کرونر از جمله علل نامعمول ایجاد بیماری عروق کرونر هستند.
شبستری تصریح کرد: در راستای افزایش سطح دانش متخصصان قلب و عروق داخلی و نیز تبادل اطلاعات با متخصصان خارج از کشور، ۵ و ۶ مردادماه نخستین کنگره بین‌المللی CTO در دو سطح منطقه‌ای و جهانی با مشارکت کنگره قلب اروپا در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود.
وی گفت: برنامه «CTO ایران» در سطحی پیشرفته در سطح جهان شناخته شده است و در این سیمنار دو روزه توانمندی‌های علمی و پزشکی جمهوری اسلامی ایران و آستان قدس رضوی معرفی خواهد شد.
رئیس شورای راهبردی قلب و عروق بیمارستان رضوی با بیان اینکه این سیمینار بار علمی بسیار بالایی دارد، عنوان کرد: در این سیمینار آخرین دستاوردهای علمی و پزشکی ارائه می‌شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
بازآموزی بیش از 350 متخصص پزشکی هسته‌ای در بیمارستان رضوی
مبانی اصلی کنترل کیفیت در دستگاه‌های پزشکی هسته‌ای در بیمارستان رضوی تبیین شد
کنگره سالیانه پزشکی هسته‌ای و تصویربرداری مولکولی در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود
بیمه‌های درمانی پایه روش‌های تشخیصی پزشکی هسته‌ای را پوشش دهند
درمان بیماری‌های ساختاری قلب بر درمان‌های غیر جراحی متمرکز شده است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.