.

مسئول روابط عمومی گروه جهادی شهید صدرزاده:

آستان قدس رضوی مایه تقویت امور فرهنگی در اردوهای جهادی است

مسئول روابط عمومی گروه جهادی شهید صدرزاده نقش آستان قدس رضوی را در قوت بخشیدن به امور فرهنگی اردوهای جهادی بسیار حائز اهمیت خواند.

1395/6/7 يكشنبه

امید علی اصغری در گفت‌وگو با آستان نیوز با بیان اینکه حضور آستان قدس رضوی در اردوهای جهادی می‌تواند به تقویت امور فرهنگی و اشاعه فرهنگ رضوی کمک کند، ابراز کرد: تمام اقدامات گروه‌های جهادی معطوف به فعالیت‌های عمرانی نبوده، امور فرهنگی و تعمیق احکام اسلامی و مبانی فرهنگی اهل بیت عصمت و طهارت(ع) نیز در این اردوها مطرح است که باید بیش از پیش مورد توجه باشد.
وی درباره اردوی جهادی قرارگاه شهید صدرزاده، توضیح داد: این اردو از 15 تا 25 مردادماه به مدت 10 روز در روستاهای بخش پردیسان استان قم انجام و در روستای خدیجه خاتون اختتامیه آن برگزار شد.
این جهادگر بسیجی افزود: در روستای خدیجه خاتون، فعالیت‌های گسترده‌ای در امور عمرانی، بهداشتی و درمانی، فعالیت‌های فرهنگی و آموزش‌های خود اشتغالی و راه اندازی کسب‌ و کارهای کوچک با سرمایه‌های اندک، به روستاییان آموزش داده شد.
علی اصغری تاسیس و تجهیز کتابخانه و پیگیری مطالبات روستاییان را از دیگر اقدامات این گروه جهادی برشمرد و گفت: گروه جهادی قرارگاه شهید صدر با 60 جهادگر و حدود 15 برادر و خواهر طلبه تلاش داشت تا در کنار خدمات عمرانی در امور فرهنگی، مشاوره، مسائل دینی به مردم مناطق محروم خدمت رسانی داشته باشد.
وی در پایان تاکید کرد: قرارگاه دانشجویی شهید صدرزاده در کارگروه‌های تخصصی در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی، امداد و بهداشت، کشاورزی و اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم استان قم، تلاش کرد تا ضمن ارائه کمک به عمران روستاهای نیازمند، نسبت به امور فرهنگی و دینی مردم نیز ارائه خدمت داشته باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
اعزام گروه‌های دندانپزشکی به مناطق محروم استان چهارمحال بختیاری
اعزام گروه‌های جهادی به نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان
ارائه بیش از 1500 خدمت پزشکی به محرومان استان خراسان شمالی در ایام نوروز
اعزام گروه‌های پزشکی خادمیاران رضوی به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان
گروهی از جهادگران رضوی و خدام رضوی به مناطق سیل‎زده تایباد اعزام شدند
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.