.

جانبازان ضایعه نخاعی دفاع مقدس خادمان شمیم رضوان شدند

با دستور تولیت آستان قدس رضوی، 35 نفر از جانبازان ضایعه نخاعی 8 سال دفاع مقدس برای نخستین بار در بخش شمیم رضوان مشغول به خدمت شدند.

1395/10/18 شنبه

به گزارش آستان نیوز، مسئول بخش شمیم رضوان حرم مطهر رضوی گفت: این امکان برای این جانبازان که برای نخستین بار توفیق خدمت در حرم علی بن موسی الرضا(ع) را به دست آوردند، فراهم آمد تا در آیین آماده سازی و بسته بندی گل های ضریح در رواق غدیر خدمت رسانی کنند.
حمیدرضا سلیمی با بیان اینکه چهارشنبه هر هفته این جانبازان در این بخش مشغول به خدمتگزاری خواهند شد، افزود: این جانبازان ضایعه نخاعی در فضایی آکنده از شور و اشتیاق و با مداحی، قرائت زیارت خاصه حضرت رضا(ع) و ذکر صلوات به بوجاری و آماده سازی گل های ضریح حرم امام مهربانی می پردازند.
وی اظهار کرد: این گل‌ها پس از بوجاری و خشک شدن داخل پلاستیک‌هایی با آرم حرم مطهر رضوی بسته‌بندی شده و به همراه یک کتابچه مناسبتی آماده سازی می‌شود.
مسئول بخش شمیم رضوان حرم مطهر رضوی بیان کرد: بخش شمیم رضوان حرم مطهر رضوی به صورت روزانه 850 بسته متبرک را همراه با سایر اقلام فرهنگی طی مراسمی پس از نماز صبح در رواق غدیر بین زائران توزیع می‌کند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.