.

توسط معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی صورت گرفت؛

برگزاری دوره احکام شرعی ویژه تاکسی­رانان مشهد

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: طبق در خواست سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی مشهد یک دوره بیان احکام شرعی ویژه تاکسی رانان مشهد در حال برگزاری است.

1395/10/19 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز،‌ حجت‌الاسلام و المسلمین سیدجلال حسینی با اعلام این خبر گفت: جامعه تاکسیرانان شهر مقدس مشهد، ‌نقش بسیار ممتاز و مستقیمی در رفاه زائران و مجاوران در مسئله زیارت دارد، لذا طبق در خواست سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی مشهد،‌ یک دوره آموزش احکام شرعی از سوی معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی وی‍ژه تاکسی رانان برگزار می شود.
وی از برگزاری دوره مسائل اعتقادی و بیان آداب زیارت در دوره های بعدی برای تاکسی رانان خبر داد و اظهار کرد:‌ تا کنون 2  جلسه بیان احکام شرعی با حضور بیش از یکصد نفر از تاکسیرانان برگزار شده است.
حجت الاسلام حسینی ابراز کرد: در این جلسات حجج اسلام و المسلمین برسلانی، حسینی و خادم الخمسه احکام مربوط به زیارت،‌ حکم اموال مفقوده و ... را تبیین کرده اند.
وی با اشاره به اینکه حرم مطهر رضوی در راستای ترویج معارف اسلامی آمادگی همکاری با دیگر ارگان و سازمان ها را دارد،‌ تصریح کرد:‌ معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی در نظر دارد ویژه خانواده تاکسیرانان مشهد،‌ خدمات ویژه ای را در قالب سخنرانی در رواق دارالهدایه، حلقه معرفت، کارگاه مشاوره گروهی،‌ ‌کبوترانه، ‌نمایشگاه حریم ملکوت و ... ارائه دهد.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی یادآور شد: از سوی اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی، به رسم تبرک اقلام فرهنگی همچون پوستر،‌ سی دی گزیده سخنرانی های حرم رضوی، نمک و نبات به تاکسیرانان اعطا گردید.  
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
300 بسته فرهنگی به تاکسیرانان مشهد ارائه شد
تبیین تخصصی مسائل شرعی در 60 جلسه کارگاه آموزشی
کتاب «عده از دیدگاه مذاهب خمسه» منتشر شد
پاسخ به سوالات شرعی حادثه منا تدوین شد
16 سؤال شرعی در خصوص حادثه دیدگان سرزمین منا
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.