.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی:

ورود به دنیای مجازی، کاهش ارتباط با خانواده را در پی دارد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی گفت: ورود نوجوانان و جوانان به دنیای مجازی کاهش ارتباط آنان با اعضای خانواده را در پی داشته و والدین برای این مسئله باید برنامه ریزی کنند.

1395/6/14 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، علی رضا اسماعیل زاده در مراسم اختتامیه بیست و دومین طرح آموزشی غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان رضوی که با حضور دانش آموزان شرکت کننده در این طرح و خانواده های آنان در سالن همایش های مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی برگزار شد، بر تعامل بیشتر خانواده ها با فرزندان خود تاکید کرد.
وی گفت: مشغله دنیای امروز باعث شده است که خانواده ها با فرزندان خود کمتر ارتباط داشته باشند و این امر زمینه ساز فرصتی برای منفعت طلبان شده است تا تفکرات و باورهای ذهنی خود را از این مسیر بر نوجوانان ما القاء کنند.
اسماعیل زاده با اشاره به جایگاه آستان قدس رضوی به عنوان نهاد مذهبی و تاثیرگذار اظهار داشت: تمامی نهادهای مرتبط با این سازمان می توانند با برنامه ریزی و ورود در این مقوله به نحو مطلوب در انتقال مفاهیم دینی و رضوی شرکت داشته باشند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی در ادامه سخنان خود به فعالیت های انجام شده توسط مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی در پیشبرد اهداف تعیین شده برای خانواده رضوی اشاره کرد.
اسماعیل زاده ضمن اشاره آماری به پوشش 1242 نفری فرزندان رضوی در طرح اوقات فراغت در 24 رشته علمی، آموزشی و هنری گفت: تلاش داشته ایم با استفاده از بهترین ابزارها و امکانات ، فرصتی مناسب را برای بهره مندی فرزندان رضوی از اوقات فراغت ایجاد کنیم.
وی دستاوردهای فرزندان رضوی در اوقات فراغت که طی نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار گرفت را حاکی از تلاش دلسوزانه کادری مجرب و کارآزموده دانست که با برنامه ریزی موثر و نیروی کارآمد، زمینه ساز ایجاد مهارت در فرزندان رضوی شده اند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
امنیت و آرامش در فضای مجازی حق همه مردم است
موسسه جوانان آستان قدس رضوی؛ میزبان آموزش‌های اوقات فراغت 8 تا 18ساله‌ها
ستاد اجرایی بیست و سومین طرح آموزشی غنی‌سازی اوقات فراغت تشکیل شد
فضای مجازی فرصت خوبی برای ترویج معارف قرآنی است
بررسی مدیریت فضای مجازی برمبنای آیات و روایات
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.