.

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی:

1000000 زائر در ایستگاه‌های پذیرایی دهه پایانی صفر پذیرایی شدند

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی در گزارشی به فعالیت­های این معاونت در دهه پایانی ماه صفر پرداخت و افزود: بیش از یک میلیون زائر در ایستگاه‌های پذیرایی دهه پایانی صفر پذیرایی شدند.

1395/10/13 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، سیدخلیل منبتی در این گزارش اعلام کرد: 40 ایستگاه پذیرایی درون شهری و 12 ایستگاه برون شهری در این ایام به زائران پیاده حضرت علی بن موسی الرضا(ع) خدمت رسانی کردند که با این ظرفیت بالغ بر 180 هزار زائر در مدت اقامت و سفر به مشهد مقدس اسکان داده شدند، همچنین کادر پزشکی مستقر در تمامی ایستگاه ها به بیش از 70 هزار زائر خدمت رسانی کردند.
وی با اشاره به مشارکت همه کفشداران، خدمتیاران، فراشان، دربانان و خدام بارگاه حضرت ثامن الحجج(ع) در این ایام گفت: بیش از 200 هزار نفر ساعت برای اسکان و پذیرایی از زائران در این ایام فعالیت انجام شده است.
منبتی تاکید کرد: میهمانسرای حضرت رضا(ع) در این ایام پذیرای بیش از 260 هزار نفر از زائران در وعده های غذایی مختلف بود، همچنین این مرکز بیش از 2 هزار و 500 کیسه برنج به هیئت­های مذهبی که برای عزاداری این ایام به حرم مطهر رضوی مشرف شده اند، اهدا کرده است.
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی در ادامه تصریح کرد: 467 نفر از خدمتیاران اداره امور تسهیلات زائران در مدت 4 روز 36 هزار پرس صبحانه، 40 هزار پرس نهار و 44 هزار پرس شام بین زائران و عزاداران شهادت حضرت ثامن الحجج(ع) توزیع کردند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.