.

با حضور حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری؛

سمینار علمی- آموزشی «جریان شناسی فکری و ضرورت مخاطب شناسی» برگزار می ­شود

مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی در نظر دارد سمینار علمی- آموزشی «جریان شناسی فکری و ضرورت مخاطب شناسی» را با حضور حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری برگزار کند.

1395/10/22 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیر مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی در خصوص هدف از برگزاری این سمینار اظهار کرد: شناخت دقیق جریانات فکری، اجتماعی و سیاسی جهان اسلام از فرائضی است که باید به آن توجه داشت.  
اسماعیل غلامی ادامه داد: بر این اساس با برگزاری این سمینار تلاش می شود از طریق آموزش های لازم و آشنایی با مخاطبان، برنامه ها و سیاست های لازم در مواقع لزوم اعمال شود.
حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی ماندگاری کارشناس مذهبی و عضو هیئت امناء موسسه روایت سیره شهدا در این سمینار درباره دست های پشت پرده فتنه 88، ضرورت بصیرت و هوشیاری مردم در شناخت نفاق و آشنایی با مبانی اسلامی، به ایراد سخن خواهد پرداخت.
سمینار علمی- آموزشی «جریان شناسی فکری و ضرورت مخاطب شناسی» روز پنجشنبه،23 دی ماه از ساعت 9 تا 11:30در سالن اجتماعات مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی واقع در خیابان کوهسنگی، بین کوهسنگی 17 و 19 برگزار خواهد شد.
یادآور می شود؛ همکاران علاقه مند به شرکت در این سمینار علمی – آموزشی در صورت تمایل می توانند از طریق سیستم جام فردی تا تاریخ 23 دی ماه نسبت به ثبت نام در این سمینار اقدام کنند.
گفتنی است؛ برای شرکت کنندگان در این سمینار گواهی نامه 4 ساعت آموزشی صادر خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
سمینار «تغذیه و نقش آن در سلامت زنان» برگزار می‌شود
سمينار علمي-آموزشي «كوچينگ سازماني و كسب و كار» برگزار می‌شود
سمینار علمی - آموزشی « اصول تدوین برنامه‌ریزی در کسب وکار و زندگی» برگزار می‌شود
سمینار«نقش زنان در آرامش روانی خانواده» برگزار می‎شود
سمینار علمی- آموزشی «مربیگری در مدیریت» برگزار می‎شود
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.