.

نمایشگاه رسانه‎های دیجیتال انقلاب اسلامی به پرچم حرم مطهر رضوی متبرک شد

چهارمین نمایشگاه رسانه‎های دیجیتال انقلاب اسلامی با تبرک فضای نمایشگاه به پرچم بارگاه منور رضوی به طور رسمی افتتاح شد.

1395/11/26 سه شنبه

به گزارش آستان نیوز، نمایشگاه رسانه‎های دیجیتال که از دو روز قبل آغاز به کار کرده بود، با تبرک فضای نمایشگاه به پرچم بارگاه منور رضوی به طور رسمی افتتاح شد.
در مراسم افتتاح این نمایشگاه حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، محمد حسن انتظاری؛ دبیر سابق شورای عالی فضای مجازی و حاج حسین یکتا؛ مسئول سابق قرارگاه خاتم الاوصیاء و مسئول بنیاد برکت رضوی به سخنرانی پرداختند.
مداحی مرتضی طاهری و تبرک غرفات این نمایشگاه به پرچم بارگاه منور رضوی از دیگر برنامه‎های این افتتاحیه در بوستان گفت‎وگوی تهران بود.
چهارمین نمایشگاه رسانه‎های دیجیتال انقلاب اسلامی در حالی افتتاح شد که در شش بخش اینترنت، فناوری‎های نوین اطلاعات، نشر دیجیتال و تلفن همراه، بین الملل و کلینیک سلامت ذهن فضای مجازی و بازی و پویانمایی به معرفی فعالیت‎ها و خدمات حوزه‎های مجازی می‎پردازد و بخش فناوری‎های نوین اطلاعات نیز از امسال به نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی افزوده شده است.
در این نمایشگاه، پرتال جامع آستان قدس رضوی در کنار  بیش از 100 غرفه از رسانه‎های مطرح کشوری چون سایت‎های خبری و خبرگزاری‎های بنام به معرفی فعالیت‎ها و تولیدات خود می‎پردازد.
معرفی سایت‎های آستان قدس رضوی در حوزه‎های مختلف و همچنین سایت‎های آستان نیوز، سایت عکس و فیلم رضوی، پخش زنده، زیارت مجازی، سامانه 888 و شبکه‎های اجتماعی آستان قدس رضوی بخشی از فعالیت‎هایی است که در این نمایشگاه ارائه می‎شود.
پخش 12 نماهنگ تولیدی از خدمات و وب سایت‎های شاخص پرتال جامع آستان قدس رضوی از دیگر تولیداتی است که علاوه بر توزیع تولیدات فرهنگی مکتوب در این نمایشگاه به نمایش در می‎آید.
نمایشگاه رسانه‎های دیجیتال انقلاب اسلامی که از 24 بهمن آغاز به کار کرده است تا  29 بهمن ماه در بوستان گفت‎وگوی تهران از ساعت 10 تا 20 پذیرای علاقه‎مندان است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
نمایش آثار پویانمایی موسسه آفرینش‎های هنری در نمایشگاه رسانه‎های دیجیتال انقلاب اسلامی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.