.

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی خبر داد؛

ویزیت رایگان بیش از 6000 بیمار محروم حاشیه شهر زاهدان

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از ارائه خدمات رایگان پزشکی به بیش از 6 هزار بیمار در مناطق محروم حاشیه شهر زاهدان خبر داد.

1395/11/27 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی با بیان اینکه محرومیت‌زدایی در حوزه سلامت به ویژه در مناطق محروم از جمله اهدافی بوده که معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی به صورت جدی پیگیر آن است، گفت: تیم‌های پزشکی خادمیاران رضوی به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان ایجاد شده و از زمان تشکیل تا کنون به 6140 بیمار محروم شهرستان زاهدان خدمات درمانی و دارویی رایگان ارائه کرده‌اند.
وی ادامه داد: تیم‌ سلامت خادمیاران رضوی شهرستان زاهدان با کادر پزشکی متشکل از گروهای متخصص قلب، اطفال، دندانپزشک، زنان و زایمان، پزشک عمومی، کادر پرستاری و دارویی در دی‌ و بهمن ماه سال جاری در پنج مرحله خدمات پزشکی رایگان را به محرومان حاشیه شهر زاهدان ارائه کردند.
خاکسار در پایان با اشاره به این مطلب که علاوه بر ارائه خدمات رایگان پزشکی، بیماران صعب العلاج و خاص در این ویزیت‌های رایگان غربالگری و به بیمارستان‌ها برای پیگری تخصصی مراحل درمان معرفی شده‌اند، اظهار کرد: این خدمات در راستای تلاش برای محرومیت‎زدایی و ارتقاء سطح سلامت جامعه به ویژه محرومان ارائه می‌شود.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
اعزام گروه‌های دندانپزشکی به مناطق محروم استان چهارمحال بختیاری
اعزام گروه‌های جهادی به نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان
ارائه بیش از 1500 خدمت پزشکی به محرومان استان خراسان شمالی در ایام نوروز
اعزام گروه‌های پزشکی خادمیاران رضوی به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان
گروهی از جهادگران رضوی و خدام رضوی به مناطق سیل‎زده تایباد اعزام شدند
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.