.

همزمان با ایام دهه فجر:

جانبازان 70 درصد استان البرز به بارگاه مقدس رضوی مشرف شدند

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از تشرف 243 تن از جانبازان استان البرز به همراه خانواده‌هایشان به حرم امام علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام) خبر داد.

1395/11/27 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی با اعلام این خبر، عنوان کرد: این گروه در قالب دو کاروان 105 و 138 نفره از استان البرز توفیق تشرف به حرم مطهر رضوی را پیدا کرده‌اند که پس از زیارت بارگاه منور امام علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام) در ویژه برنامه فرهنگی و جشن ایام دهه فجر که از سوی معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی تدارک دیده شده بود، شرکت کردند.
وی اظهار کرد: این گروه شامل جانبازان 70 درصد استان البرز هستند که عموماً یا تاکنون به حرم مطهر رضوی مشرف نشده‌ یا از آخرین تشرف آن‌ها مدت زیادی گذشته است. این گروه توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز و با همکاری بیناد شهید و امور ایثارگران شناسایی و به مشهد مقدس اعزام شدند.
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی با بیان اینکه این جانبازان در مشهد برای سه روز میهمان مدیریت امور زائران معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی بوده‌اند، ابراز کرد: در این سفر فرهنگی - زیارتی، جانبازان گرامی به همراه خانواده‌های محترمشان برای 3 روز در تمام وعده‌های غذایی میهمان آستان قدس رضوی بوده و ضمن تشرف به حرم مطهر و بهره‌مندی از برنامه‌های فرهنگی، یک وعده از غذای متبرک در میهمانسرای حضرت رضا(ع) متنعم شدند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
تشرف بالغ بر600  مددجوی کمیته امداد به حرم مطهر رضوی
گروهی از دانشجویان زاهدان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند
    گروهی از دانشجویان شیرازی به حرم مطهر رضوی مشرف شدند
274 نفر از بسیجیان استان فارس به حرم مطهر رضوی مشرف شدند
37 نفر از محرومان نهبندانی به حرم مطهر رضوی مشرف شدند
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.