.

مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی:

سازمان اقتصادی رضوی، بستر مناسبی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی گفت: این سازمان بستر مناسبی برای تحقق سیاست‎های اقتصاد مقاومتی است.

1395/11/28 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، مهندس محمدرضا عطارزاده در کارگاه آموزشی مدیریت سازمان‎های پیچیده که با حضور مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره مؤسسات و شرکت‎های تابعه سازمان اقتصادی رضوی در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی برگزار شد، بیان کرد: برای تحقق این مهم، باید تجربه و مدیریت در یک مسیر متمرکز شود.
وی با اشاره به منشور هفتگانه مقام معظم رهبری برای آستان قدس رضوی گفت: فرهنگ، یکی از مقوله‎های مهم در این منشور است که باید در دستور کار تمامی مدیران و کارکنان این نهاد قرار بگیرد.
عطارزاده ادامه داد: چنانچه نتوانیم اخلاق اسلامی را در فعالیت‎های خود پیاده کنیم، در واقع نتوانسته‎ایم رسالت خود را انجام دهیم.
وی فعالیت‎های اقتصادی را بهترین جایگاه برای پیاده‎سازی اخلاق اسلامی عنوان کرد.
عطارزاده درباره لزوم بهره‌برداری حداکثری از امانات و سرمایه‎های حضرت رضا(ع) گفت: تأکید امام راحل و همچنین مقام معظم رهبری نیز بر همین اصل بوده است.
وی خدمت به زائران را یکی از برنامه‎های استراتژیک سازمان اقتصادی رضوی دانست و افزود: چنانچه بتوانم موفق به انتقال تجربیات اندوخته شده در شرکت‎ها و مؤسسات اقتصادی رضوی به زائران بارگاه رضوی شویم، توانسته‎ایم به زائران این بارگاه مقدس خدمت کنیم.
عطارزاده ادامه داد: اگر مرکزی مجرب برای ارائه خدمات در حوزه‎های اقتصادی آستان قدس رضوی ایجاد شود، زمینه برقراری ارتباط زائران با مجموعه و استفاده از تجارب اندوخته شده در این مراکز ایجاد خواهد شد.
وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال یکی از مصادیق خدمت به مجاوران است، گفت: احداث شهرک‎های صنعتی با مشارکت مردم که در نهایت به ایجاد اشتغال نیز خواهد انجامید، یکی از اهداف حال حاضر سازمان اقتصادی رضوی به شمار می‎رود.
عطارزاده ادامه داد: در همین راستا باید عمده خدمات تخصصی توسط آستان قدس رضوی ارائه شود و سرمایه‎گذاری پروژه‎ها را نیز مردم بر عهده گیرند.
مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی با اشاره به اهمیت دعوت از اساتید مجرب به علم و اجرا و به کارگیری آن‎ها در فعالیت‎های اقتصادی گفت: این اقدام نقش بسزایی در استفاده حداکثری از منابع موقوفه و نیز ارتقای سازمان دارد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پیام تبریک مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی به مناسبت هفته بسیج
کارگروه کشاورزی سازمان اقتصادی رضوی از موسسه موقوفات سمنان بازدید کردند
ورود آستان قدس رضوی به پروژه‌های عمرانی فرا ملی را در دستور کار داریم
مهارت مدیریتی حاصل دانش و خلاقیت است
دومین نشست هم اندیشی مدیران سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی برگزار شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.