.

مدیرعامل سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی خبر داد:

بسیج امکانات آستان قدس رضوی برای بهبود اشتغال و تولید

مدیرعامل سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی از بسیج تمامی امکانات این آستان نورانی برای بهبود شرایط اشتغال و تولید در کشور خبر داد.

1396/1/26 شنبه

به گزارش آستان نیوز، مهندس محمدرضا عطارزاده، در حاشیه بازدید از نمایشگاه مهر درخشان2 گفت: فعالیت‌های موثری که آستان قدس رضوی با استفاده از امکانات سرمایه‌ای امام‌رضا(ع) انجام می‌دهد، می‌تواند فراهم کننده شرایط تولید و اشتغال شود که جزء منویات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی است.
وی با بیان این مطلب که باید برای تحقق شعار سال از تمامی امکانات مربوط به آستان ملکوتی امام‌رضا(ع) استفاده شود، گفت: مشکلات مربوط به اشتغال در کشور باید مرتفع شود و نمایشگاه مهر درخشان نیز با همین هدف امسال در اختیار واحدهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بسیج سازندگی قرار گرفته است.
وی با اشاره به فعالیت برخی شرکت‌های تعاونی در نمایشگاه مهر درخشان2، تصریح کرد: بخش عمده‌ای از این شرکت‌ها را اقشار ضعیف جامعه تشکیل می‌دهند که دارای ابتکارات و خلاقیت‌هایی در تولید بوده‌اند که در این نمایشگاه عرضه شده است.
مدیرعامل سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی استقبال مردمی از دومین نمایشگاه مهر درخشان را بسیار خوب ارزیابی و ابراز کرد: باید از تمامی ظرفیت‌های آستان قدس رضوی در راستای تقویت تولید و اشتغالزایی استفاده کنیم و امیدوارم در چندماه آینده شاهد خبرهای عملیاتی خوبی در این حوزه باشیم.
وی با بیان اینکه امتیازات بیشتری به غرفه داران حاضر در نمایشگاه مهر درخشان 2 نسبت به نمایشگاه مشابه سال قبل ارائه شده است، اظهار کرد: این امر سبب شده تا تولیدکنندگان بیشتری از نقاط محروم در نمایشگاه حاضر شوند و به عرضه محصولات بپردازند.
عطارزاده نمایشگاه مهر درخشان را در زمینه محصولات ارائه شده دارای تنوع بالایی دانست و گفت: طی بازدیدی که از غرفه‌ها صورت گرفت، برخی از آن‌ها موفق شده بودند با ابتکار عمل و با بسته‌بندی مناسب و استاندارد به خوبی محصولات خود را به دست خریدار برسانند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
آستان قدس رضوی در زمینه صنعت 16000 فرصت شغلی ایجاد کرده است
اشتغال 950 نفر در شرکت «نساجی و نخریسی خسروی خراسان» به طور مستقیم و غیرمستقیم
آستان قدس رضوی ظرفیت مناسبی برای اشتغال‌زایی دارد
آستان قدس رضوی قلب دنیای تشیع در عصر حاضر است
آستان قدس رضوی بزرگترین خدمت را برای رفع بیکاری مردم سرخس انجام‌داده‌ است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.