.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در بازدید از مزرعه نمونه:

اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولیدکنندگان و جلوگیری از واردات محقق خواهد شد

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولیدکنندگان داخلی، اعتقاد و باور قلبی به توان و استعداد جوانان کشور و جلوگیری از واردات محصولات خارجی محقق خواهد شد.

1396/1/29 سه شنبه

به گزارش آستان نیوز، سید مرتضی بختیاری ظهر امروز در بازدید از بخش‌های مختلف کشاورزی و دامپروری مزرعه نمونه آستان قدس رضوی گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال نامگذاری شده است بایستی همه ظرفیت‌های موجود را برای اجرای منویات ایشان به کار بگیریم.
وی تصریح کرد:مزرعه نمونه نمادی از اقتصاد مقاومتی است و متخصصان و کارشناسان متعهد این مجموعه اثبات کرده‌اند که می‌توان با تلاش و همت مضاعف به سوی تعالی و پیشرفت اقتصادی و صنعتی گام‌های موثر و بزرگ برداریم.
بختیاری با اشاره به تأکیدات تولیت آستان قدس رضوی در راستای ایجاد اشتغال پایدار و توجه جدی به موضوع اقتصاد مقاومتی اذعان داشت: کارگروه ویژه‌ای برای این منظور تشکیل شده و بنا داریم تا با استفاده از ظرفیت‌های مجموعه و هم‌افزایی شرکت‌های مختلف در جهت ایجاد اشتغال جوانان کشورمان حرکت کنیم.
بختیاری با اشاره به پیشرفت‌های کشور در حوزه‌های انرژی، نانوتکنولوژی و صنایع دفاعی اظهار کرد: ملت ایران اسلامی در طی سه دهه اخیر که تحریم‌های ظالمانه و هشت سال دفاع مقدس را تجربه کرده به این باور و اعتقاد رسیده است که وعده الهی در نصرت مظلومان و مستضعفان به وقوع پیوسته است.
وی گفت: بدون شک دولت و دستگاه‌های متولی واردات کشور در حمایت از تولید داخلی نقشی اساسی دارند و بایستی با درنظرگرفتن مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی فضای مناسبی را برای تولید و عرضه محصولاتی که در کشور تولید می‌شوند،مهیا کنند.
شایان ذکر است، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در این بازدید از باغات الگویی،گلخانه و واحد تولید نشاء و کشتارگاه صنعتی مزرعه نمونه دیدن کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.