.

همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت؛

حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در گلزار شهدا

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی همزمان با سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در گلزار شهدای خواجه ربیع و بهشت رضا علیه‌السلام حضور یافت و به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم ادای احترام کرد.

1396/1/29 سه شنبه

به گزارش آستان نیوز، سید مرتضی بختیاری در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: انقلاب اسلامی تداوم نهضت امام حسین (علیه السلام) و حماسه عاشورا است و شهدای عزیز ما با الگوگیری از بزرگان دین و ائمه اطهار علیه السلام پای در مسیر ایثار و از خودگذشتگی گذاردند.
وی تصریح کرد: امروز فرهنگ ایثار و شهادت و گفتمان مقاومت تبدیل به فرهنگی فراگیر و تاثیرگذار در منطقه شده است و در کشورهای عراق‌، سوریه، یمن و بحرین جوانان با اعتقاد راسخ و توسل به ائمه اطهار علیه السلام با استکبار و ظلم مبارزه می‌کنند.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی ضمن تبریک روز ارتش اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی سرمایه و ذخیره‌ای برای ملت مسلمان ایران است و اسلامی، مکتبی، ولایی و مردمی بودن از مهم ترین وی‍ژگی‌های دلاور مردان ارتش است.
بختیاری گفت: در طول 8 سال دفاع مقدس، ارتش، سپاه و بسیج دوشادوش هم از کیان اسلام و میهن دفاع کرده و با تقدیم هزاران شهید نگذاشتند حتی یک وجب از سرزمین‌مان به دست دشمن بیافتد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.