.

در پی دستور حجت‌الإسلام رئیسی

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در مناطق زلزله زده خراسان شمالی حضور یافت

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، ضمن حضور در بیمارستان امام علی(علیه السلام) شهرستان بجنورد، از مصدومان زلزله عیادت کرد و سپس عازم مناطق زلزله زده در روستاهای اطراف این شهرستان شد.

1396/2/25 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، سید مرتضی بختیاری همراه با معاونان و جمعی از خدمه بارگاه منور رضوی در میان مردم حادثه دیده روستاهای قصرقجر، لنگر، بوربور و پسرکانلو حضور یافتند و علاوه بر دلجویی از زلزله زدگان به بررسی روند خدمت رسانی پرداختند.
 قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به حجم بالای خسارت دیدگان و لزوم رفع فوری نیازهای آنان، اظهار داشت: پس از وقوع زلزله با دستور تولیت آستان قدس رضوی برای رسیدگی فوری به وضعیت مردم عزیز این مناطق برنامه ریزی‌های لازم انجام شد.
وی تصریح کرد: در شب نخست پس از حادثه  2 هزار وعده غذای گرم که توسط آستان قدس رضوی تدارک دیده شده بود بین مردم روستاهای زلزله زده توزیع شد و این روند تا 2 روز آینده ادامه خواهد  داشت.
بختیاری با بیان اینکه بسته‌های حاوی مواد غذایی نیز برای توزیع بین خانواده‌های روستاهای مذکور آماده سازی شده، اظهار داشت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در منشور ٧ گانه آستان قدس رضوی، رسیدگی به امور محرومان و مستضعفان از اولویت‌های اصلی مجموعه ماست.
وی افزود: امیدواریم  با پیگیری‌های صورت گرفته هرچه سریعتر امکانات بهداشتی و زیرساخت‌های ارتباطی روستاها تأمین و فراهم شود و مردم این روستاهای محروم بتوانند به زندگی عادی برگردند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.