.

توضیح آستان قدس رضوی درباره بهره‌برداری از جنگل‌های شمال کشور

در پی درج مطالبی در برخی رسانه‌ها درباره بهره‌برداری از جنگل‌های شمال کشور توسط یکی از شرکت‌های زیرمجموعه آستان قدس رضوی، توضیحات این آستان جهت تنویر افکار عمومی منتشر شد.

1396/2/25 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، در پی درج مطالبی در برخی رسانه‌ها درباره بهره‌برداری از جنگل‌های شمال کشور توسط یکی از شرکت‌های زیرمجموعه آستان قدس رضوی، در راستای تنویر افکار عمومی به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند؛ در سال 1392 و در زمان تولیت فقید آستان قدس رضوی حدود 90 درصد سهام شرکت کشاورزی و عمران جنگل‌های قدس رضوی طی تشریفات قانونی به بخش خصوصی واگذار شد و پس از انتصاب تولیت جدید آستان قدس رضوی با دستور ایشان و با توجه به رویکرد و سیاست‌های جدید ناظر به عدم ضرورت در تداوم فعالیت‌های مربوط به بخش جنگل، مقرر شد کلیه سهام اسمی این شرکت از آستان قدس خارج و به بخش خصوص واگذار شود که هم اکنون مراحل اجرایی انتقال سهام به بخش خصوصی در حال اتمام است.
از آنجایی که در حال حاضر آستان قدس رضوی هیچ‌گونه نقش و دخالتی در اقدامات و پروژه‌های این شرکت ندارد، مسؤولیت هرگونه اقدام بعدی متوجه آستان قدس رضوی نیست.
لذا ضمن رد مشارکت آستان قدس رضوی در این‌گونه فعالیت‌ها، طبعاً مراجع قضایی با متخلفان تخریب سرمایه‌های عمومی و به ویژه جنگل‌ها و مراتع برخورد قانونی خواهند داشت.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.