.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین؛

پرونده داعش در عراق در حال بسته شدن است

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه داعش تا نزدیکی کربلا آمده بود، گفت: این در حالی است که پرونده داعش در عراق در حال بسته شدن است.

1396/3/23 سه شنبه

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا تویسرکانی در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم شعبان نصیری که در آستان امامزاده حسن(ع) کرج برگزار شد، اظهار کرد: همه مدافعان حرم به دنبال شهید شدن هستند، زیرا آرامش را در شهید شدن می‌بینند.
وی با اشاره به حضور طولانی‌مدت شهید نصیری در عراق، گفت: شهدا به مبدأ و منبع اصلی رزق الهی دست پیدا می‌کنند و خودشان منشأ توزیع رزق الهی می‌شوند.
نماینده ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه شهدا توزیع‌کننده عزت و اقتدار هستند، گفت: شهدا غم و ترس را از ما می‌گیرند.
حجت‌الاسلام تویسرکانی با اشاره به اینکه برخی می‌پرسند مدافعان حرم چرا خارج از مرزها به جنگ می‌پردازند، گفت: پاسخ به این سؤال باید به فهم مسئله بینجامد نه تحقیر و سرزنش.
وی به اهمیت نیروهای حشدالشعبی اشاره کرد و گفت: ابو مهدی فرمانده نیروهای حشدالشعبی از دوستان نزدیک شهید شعبان نصیری است.
نماینده ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه حشدالشعبی نیروهای بسیجی عراق هستند، گفت: فرمانده امروز بسیج عراق که پرونده داعش را جمع کرده است، میوه تلاش شهید شعبان نصیری است.
وی بابیان اینکه انسان‌هایی چون شهید نصیری در نگاه برخی افراد که همه فکر و ذکرشان دنیاست بی‌عقل تلقی‌ می‌شوند، عنوان کرد: افرادی چون شهید نصیری به جنگ می‌روند تا این انسان‌های کوته‌فکر به راحتی زندگی کنند و به دغدغه‌های دنیاییشان برسند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
تشییع پیکر سه شهید مدافع حرم و یک شهید دفاع مقدس در حرم مطهر رضوی
وداع با شکوه زائران حرم مطهر رضوی با پیکر شهدا مقاومت
بارگاه منور رضوی در روز اربعین حسینی میزبان دو شهید مدافع حرم شد
   شهید سمایی دست پرورده مکتب قرآن و اهل بیت(ع) بود
پیکر شهید مدافع سید علی حسینی در حرم مطهر رضوی تشییع شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.