.

لوح کیفیت آزمایشگاهی به آزمایشگاه بیمارستان رضوی اهداء شد

امروز صبح طی مراسمی از سوی مسئولان آزمایشگاه مرجع سلامت کشور لوح کیفیت آزمایشگاهی به آزمایشگاه بیمارستان رضوی اهداء شد.

1396/4/15 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، این لوح از سوی رئیس اداره امور آزمایشگاه‌ها دانشگاه علوم پزشکی مشهد، به کارکنان آزمایشگاه بیمارستان رضوی اهداء شد.
در این مراسم رئیس اداره امور آزمایشگاه‌ها دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن تبریک به بیمارستان رضوی و آزمایشگاه این بیمارستان گفت: این لوح عالی‌ترین لوح استاندارد ارائه خدمات آزمایشگاهی است و دریافت این لوح برای پنج سال متوالی اصلا کار آسانی نیست.
دکتر سیمین هیرادفر با اشاره به اینکه آزمایشگاه بیمارستان رضوی تنها آزمایشگاه خصوصی کشور است که این لوح را دریافت می‌کند، گفت: تنها هفت مرکز آزمایشگاهی دیگر که همگی دولتی هستند موفق به دریافت این لوح شده‌اند.
وی نقش کارکنان خبره و مجرب را در ارائه خدمات با کیفیت آزمایشگاهی بسیار مهم خواند و افزود: امیدوارم آزمایشگاه بیمارستان رضوی، چون گذشته با حفظ کارکنان مجرب خود و بهره‌گیری از سایر عوامل موفقیت چون تامین تجهیزات و مواد مصرفی با کیفیت، استفاده از روش‌های نوین آزمایشگاهی و حمایت و پشتیبانی همه جانبه بتواند سال‌‌های آتی نیز با همین روند رو به جلو پیش رود و مایه افتخار کشور در عرصه علوم ازمایشگاهی باشد.
همچنین در این مراسم معاون پژوهشی بیمارستان رضوی ایراد سخن کرد. دکتر کامران غفارزادگان موفقیت‌های بیمارستان رضوی و آزمایشگاه این بیمارستان در عرصه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم را مرهون عنایات حضرت رضا(ع) و توجهات تولیت آستان قدس رضوی دانست و گفت: تولیت آستان قدس رضوی همواره بر ارائه خدمات با کیفیت و نوین در عرصه پزشکی و درمانی تاکید داشته اند. این مسیر که در گذشته نیز سرلوحه فعالیت‌های بیمارستان رضوی بوده است امروز با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود چرا که افق پیش روی ما رسیدن به جایگاه بهترین الگوی ارائه خدمات درمانی در سطح جهان اسلام است.
غفارزادگان در پایان ضمن قدردانی از مدیر آزمایشگاه بیمارستان رضوی گفت: با مدیریت دکتر فرید فرخی تیم بسیار قوی و منسجمی از پزشکان، متخصصان و کارشناسان در زمینه ارائه خدمات علوم آزمایشگاهی در این بیمارستان گردهم آمدند و توفیقات این سال‌ها همگی مرهون تلاش این دوستان و همکاران است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
بازآموزی بیش از 350 متخصص پزشکی هسته‌ای در بیمارستان رضوی
مبانی اصلی کنترل کیفیت در دستگاه‌های پزشکی هسته‌ای در بیمارستان رضوی تبیین شد
کنگره سالیانه پزشکی هسته‌ای و تصویربرداری مولکولی در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود
بیمه‌های درمانی پایه روش‌های تشخیصی پزشکی هسته‌ای را پوشش دهند
درمان بیماری‌های ساختاری قلب بر درمان‌های غیر جراحی متمرکز شده است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.