.

در حرم مطهر رضوی صورت می‎گیرد:

برگزاری گرامی‎داشت شهدای عفاف و حجاب مسجد گوهرشاد

از سوی معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی سالروز گرامی‎داشت شهدای عفاف و حجاب مسجد گوهرشاد با حضور جمعیت مدافعان حریم خانواده در حرم مطهر رضوی برگزار می‎شود.

1396/4/19 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سیدجلال حسینی با اعلام این خبر گفت: دراین برنامه یاد شهدای مسجد گوهرشاد که قریب به هشتاد سال پیش به دست دژخیمان رضا‌شاه به شهادت رسیدند گرامی داشته می‎شود.
وی ادامه داد: شهدای مسجد گوهرشاد در اعتراض به کشف حجاب رضاشاهی اجتماع کرده بودند و مرحوم بهلول مشغول سخنرانی در محکومیت اعمال ننگین رضا شاه ملعون بود که تعدادی زیادی از شرکت کنندگان در مراسم توسط عمال رژیم غاصب به شهادت رسیدند.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی اعلام کرد:‌ ویژه برنامه گرامی‎داشت شهدا عفاف و حجاب مسجد گوهرشاد چهارشنبه، 21 تیرماه، با حضور عموم زائران و مسئولان کشوری و لشکری برگزار خواهد شد.
وی افزود: این برنامه که در صحن مسجد گوهرشاد تدارک دیده شده است با سخنرانی آیت الله علم الهدی؛ امام جمعه مشهد مقدس و نماینده ولی فقیه در خراسان همراه خواهد بود.
حجت الاسلام حسینی اعلام کرد:‌ مدیحه سرایی، قرائت قرآن، برپایی نمایشگاه عکس و پذیرایی از زائران از دیگر برنامه‎‌های این مراسم می‎باشد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.