.

همزمان با راهپیمایی هفته عفاف و حجاب؛

پیکر چهار شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) در حرم مطهر رضوی تشییع شد

پیکر مطهر چهار شهید مدافع حرم بر روی دستان مردم شهیدپرور و راهپیمایان هفته عفاف و حجاب به سمت حرم رضوی تشیع شد.

1396/4/21 چهارشنبه

به گزارش آستان‌نیوز؛ مردم شهیدپرور مشهد و زائران حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) در هفته عفاف و حجاب پیکر مطهر شهیدان «سید حسین حکمتی»، «جعفر جعفری»، «سید محسن حسینی» و «جمشید زائرشاه» را از میدان شهدا به سمت حرم مطهر امام هشتم(ع) تشیع کردند.
زائر و مجاور، زن و مرد با شعارهای کوبنده «حفظ شعائر دین... رعایت حجاب است، اشاعه فساد و بی‌حجابی... سیاست کهنه آمریکایی و...» مسیر راهپیمایی را طی کردند و در نزدیک حرم مطهر، رضا عرفانیان؛ مداح آستان قدس رضوی با قرائت صلوات خاصه حضرت رضا(ع) و نوای «ای صفای قلب زارم... هر چه دارم از تو دارم، علی‌موسی‌الرضا(ع)» جمعیت راهپیمایان را تا ورودی این مضجع شریف به فیض رساند.
جمعیت پرشور مردم ولایتمدار با راهنمایی خادمان به سمت مسجد جامع گوهرشاد حرکت کردند و با حضور در این مسجد از ایراد سخنرانی آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد و قرائت قطعنامه پایان مراسم بهره‌مند شدند.
گفتنی است؛ پیکر مطهر سه تن از این شهیدان  پس طواف در مضجع ملکوتی امام هشتم(ع)، در قطعه شهدای بهشت رضا(ع) مشهد به خاک سپرده خواهند شد و پیکر مطهر شهید جعفر جعفری برای تدفین به شهرستان باخرز فرستاده می‌شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.