.

3 هزار نفر از خدمات درمانی مراکز موقوفه رفسنجان بهره‌مند شدند

از ابتدای سال 96، 3 هزار و 154 نفر از خدمات درمانی مراکز موقوفه رفسنجان وابسته به آستان قدس رضوی بهره‌مند شدند.

1396/4/22 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، سرپرست سازمان موقوفات آستان قدس رضوی در یزد و کرمان با اعلام این خبر گفت: درمانگاه‌های سیف الدینی نوق و رضویه از جمله مراکز درمانی آستان قدس رضوی در منطقه محروم شهر رفسنجان است که روزانه بیش از 30 بیمار به این مراکز درمانی مراجعه می‌کنند.
رضا رضوی عنوان کرد: از ابتدای سال جاری، بیش از  1776نفر از خدمات پزشکی، 89 نفر از خدمات بخش مامائی، 175 نفر از خدمات بخش دندانپزشکی درمانگاه‌های رضویه و سیف الدینی بهره‌مند شده‌اند.
وی با اشاره به مراجعه  بیش از هزار و 338 نفر به درمانگاه سیف الدینی افزود: درمانگاه رضویه نیز هزار و 816 نفر مراجعه کننده داشته است که در این مراکز درمانی، خدمات درمانی از جمله مامائی، دندانپزشکی، پرستاری، اقدامات اورژانسی و داروخانه به بیماران ارائه می‌شود.
رضوی عنوان کرد: مراجعه کنندگان به این مراکز بیشتر از روستاهای اطراف شهر نوق رفسنجان هستند که در این مراکز، برای رفاه حال بیشتر مردم، ویزیت و ارائه خدمات درمانی با تعرفه‌های بسیار پایین انجام و بیمه‌های روستایی نیز پذیرش می‌شود که از ابتدای سال جاری حدود  هزار و 754 نفر با بیمه روستایی ویزیت شده‌اند.
یادآور می‌شود: درمانگاه رضویه در کیلومتر 9 محور جاده رفسنجان – نوق با مساحت 26306 مترمربع و زیر بنای 2386 متر مربع واقع شده است که در سال 1353 توسط آقای حاج علی اکبر برخوردار احداث شد.  درمانگاه سیف الدینی نوق رفسنجان نیز از درآمد حاصل از موقوفه مزرعه محمد آباد نوق مرحوم جهانگیرخان سیف الدینی در زمینی که توسط منصور سیف‌الدینی وقف شده بود، احداث شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.