.

به همت سازمان عمران و توسعه حریم حرم حضرت رضا(ع):

اولین سمینار «صرفه جویی مصرف انرژی در حرم مطهر رضوی» برگزار شد

اولین سمینار«صرفه جویی مصرف انرژی در حرم مطهر رضوی» به همت سازمان عمران و توسعه حریم حضرت رضا(ع) و با همکاری سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی، معاونت اماکن متبرکه و امور زائران و مرکز آموزش ضمن خدمت آستان قدس رضوی در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد.

1396/4/24 شنبه

به گزارش آستان نیوز، در این سمینار یک روزه که در محل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی و با شرکت مهندسان تأسیسات مکانیک سازمان عمران و توسعه حریم حرم حضرت رضا(ع) و حوزه معاونت اماکن متبرکه و امور زائران برگزار شد، جدیدترین راه‌کارهای کاهش مصرف انرژی و استفاده از انرژی‌های جایگزین در مجموعه بزرگ آستان قدس رضوی بویژه حرم مطهر رضوی مورد بررسی قرار گرفت.
این سمینار با هدف ارتقاء اطلاعات کارشناسان و به روز کردن راه‌های صرفه جویی در مصرف و استفاده بهینه از منابع انرژی در قالب دوکارگاه آموزشی با حضور دکتر علی کیانی‌فر، عضو هیئت علمی و دانشیار دانشگاه فردوسی مشهد و مهندس محمدرضا مظفریان مقدم؛ مشاور مدیریت، ممیزی و بهینه سازی انرژی کشور برگزار شد.
در این سمینار کارشناسان تأسیسات سازمان عمران و توسعه حریم حرم حضرت رضا(ع) و معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با روش‌های کاهش مصرف انرژی و به کارگیری این روش‌ها در محیط کار آشنا شدند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.