.

آسیب‌‌‌‌‌‌شناسی فرهنگ انتظار و مهدی‌‌‌‌‌‌باوری در برنامه‎های «پرسمان دینی»

رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی گفت: در هفته جاری ویژه برنامه‎های پرسمان دینی با موضوع «آسیب شناسی فرهنگ انتظار و مهدی باوری» برگزار می‎شود.

1396/4/24 شنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین مهدی حسن‎زاده با بیان این خبر گفت: فرهنگ و اندیشه انتظار مانند هر فرهنگ و اندیشه دیگر دارای آسیب است که اگر به آن‌‌‌‌‌‌ها توجه نشود می‎تواند آثار منفی و تخریبی داشته باشد.
وی ادامه داد: از این رو در ویژه برنامه‌‌‌‌‌‌های پرسمان دینیِ این هفته، به صورت تخصصی با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد صابر جعفری موضوع آسیب شناسی فرهنگ انتظار و مهدی‌‌‌‌‌‌باوری تبیین خواهد شد.
رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی عنوان کرد: انتظار سازنده، مدعیان دروغین مهدویت و گرایش مردم به آن‌‌‌‌‌‌ها، جایگاه امام در تربیت نسل منتظر، رجعت و جهان پس از ظهور از دیگر موضوعاتی است که در این جلسات مورد بررسی قرار می‎گیرد.
وی اعلام کرد: برنامه‎های پرسمان دینی هر روز ساعت 18:15 و 22:30 در صحن جمهوری اسلامی حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام حسن‎زاده اظهار کرد: افزون بر برنامه‎های صحن جمهوری، در شب‎های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه، ساعت 22:30  برنامه پرسمان دینی با موضوع «مباحث خانواده و تربیتی» تدارک دیده شده است که با حضور عموم زائران و مجاوران در رواق امام خمینی(ره) برگزار می‌‌‌‌‌‌شود.
وی تصریح کرد: برنامه پرسمان دینی طبق ارزیابی‎های صورت گرفته با استقبال پرشور مخاطبان مواجه شده است و تا کنون مخاطبان زیادی از طریق این برنامه به پاسخِ سوالات دینی و مشاوره‎ای خود رسیده‎اند.
رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی درباره انتخاب موضوعات این برنامه گفت: تمام سوالاتی که مخاطبان در این جلسه از کارشناسان می‎پرسند، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و بر اساس فراوانی سوالات، موضوع جلسات آینده مشخص می‌‎شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
بهره‌مندی از ظرفیت غدیر، عاشورا و اربعین برای زمینه سازی ظهور
لزوم معرفی شخصیت و قیام حضرت ولی عصر(عج)
حرم مطهر رضوی پایگاه جهانی حرکت به سمت ظهور است
ارائه اخبار آينده از شگفتی‌های نهج البلاغه است
تبیین آموزه‌های مهدویت براساس تحولات روز جامعه در نشست «صراط السوی»
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.