.

همزمان با برپایی نشست ادبی شمس در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی؛

ادب‌دوستان از کتاب «بار باران» می‌گویند

چهارمین نشست ادبی شمس با محوریت کتاب «بار باران»؛ اثر سعید تشکری در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برپا می‌شود.

1396/4/24 شنبه

به گزارش آستان‌نیوز، این برنامه فرهنگی ادبی به همت سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی روز چهارشنبه، 28 تیر 1396، ساعت 17، در کتابخانه مرکزی این آستان مقدس در جوار بارگاه منور حضرت رضا(ع) برگزار خواهد شد.
رمان بار باران، برنده جایزه کتاب سال رضوی است که در آن داستان زندگی گوهرشادآغا و سفر او به توس به‌عنوان ملکه شاهرخ شاه تیموری و ساخت مسجد گوهرشاد به تصویر کشیده شده است.
این اثر با حضور سعید تشکری، نویسنده فعال خراسانی در حوزه فرهنگ رضوی و جمعی از ادب‌دوستان، نویسندگان و منتقدان مشهدی مورد بررسی قرار می‌گیرد.
سلسله نشست‌های ادبی شمس از جمله برنامه‌های فرهنگی سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی است که در راستای اشاعه هر چه بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی و معرفی آثار ادبی کشور با دعوت از اهل فرهنگ و ادب از اقصی نقاط کشور، معرفی و نقد کتاب و همچنین گفت‌وگو درباره آثار ادبی، به‌صورت ادواری در این کتابخانه برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای دریافت کتاب بار باران می‌توانند به روابط عمومی سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی واقع در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی مراجعه کنند. همچنین به منظور دریافت اطلاعات بیشتر درباره برگزاری این نشست ادبی با شماره تلفن 32219553 تماس بگیرند.
توضیحات کوتاه سئو: چهارمین نشست ادبی شمس ، کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی، کتاب بار باران ، اثر سعید تشکر، جمعی از نویسندگان و منتقدان مشهدی، سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، کتاب سال رضوی.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.