.

با موضوع نقد و بررسی کتاب «کبریت کم خطر»؛

نخستین نشست فرهنگی «در پناه کلمات» برگزار می‌شود

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی (به نشر) از برگزاری سلسله نشست‌های فرهنگی «در پناه کلمات» با موضوع نقد و بررسی تخصصی کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه خبر داد.

1396/4/25 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، حسین سعیدی با بیان این خبر گفت: نخستین جلسه از سلسله نشست‌های فرهنگی «در پناه کلمات» به نقد و بررسی کتاب «کبریت کم‎خطر» اختصاص دارد.
وی علیرضا لبش نویسنده کتاب «کبریت کم خطر»، ناصر فیض؛ شاعر طنزپرداز کشور، اسماعیل امینی؛ شاعر و منتقد ادبی و مجید رحمانی صانع؛ طنزپرداز مشهدی را میهمانان ویژه نخستین نشست فرهنگی «در پناه کلمات» عنوان کرد که در این برنامه به نقد و بررسی کتاب «کبریت کم‌خطر» می‌پردازند.
سعید زمان برگزاری این نشست را 26 تیر ماه از ساعت  18 تا 20 عنوان کرد و افزود:  علاقه‌مندان به حضور در این نشست فرهنگی می‌توانند به فروشگاه شماره هفت کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر واقع در مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، روبه‌روی بانک ملی مراجعه کنند.
مدیرعامل به نشر با معرفی کتاب «کبریت کم‌خطر» ابراز کرد: این کتاب با موضوع معرفی یکصد نفر از نثرنویسان طنز ایران در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است که از هر کدام از این طنزنویسان، یک داستان یا متن طنز در کنار بیوگرافی و کاریکاتور آن‌ها نقل شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.