.

به منظور استفاده بهینه از فن‌آوری‌های هوشمند مدارس برگزار شد؛

کلاس‌های آموزشی مهارت‌های ICDL ویژه‌ی کارکنان مدارس امام رضا(ع)

به منظور استفاده بهینه از فن‌آوری‌های نوین و هوشمند مدارس، کلاس‌های آموزشی استاندارد مهارت‌های ایران ICDL ویژه کارکنان مدارس امام رضا(ع) برگزار شد.

1396/5/19 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی در این رابطه گفت: در راستای افزایش توانمندی و استفاده بهینه از تجهیزات آموزشی، تکنولوژی‌های نوین فناوری اطلاعات و هوشمندسازی مدارس امام رضا(ع)، دوره‌های آموزش مهارت‌های ایران Icdl ، بر اساس استانداردهای بنیاد Icdl  ایران ویژه همکاران شاغل در مدارس امام رضا علیه‌السلام و به صورت عملی برگزار شد.
محمدتقی فخریان تصریح کرد: با دریافت مجوز برگزاری آموزش و آزمون مهارت‌های رایانه از بنیاد‌ICDL، سه دوره کلاس مهارت‌آموزی Ict - Windows-Internet ویژه همکاران تشکیل گردید که پس از پایان دوره‌ها آزمونی با حضور ناظرینی از بنیاد icdl ایران برگزار و مدرک معتبر بین‌المللی رایانه نیز اعطا شد.
وی با اشاره به استقبال معلمان و کارکنان از این دوره‌ها اظهار کرد: در این آزمون که حدودا 6 ساعت به طول انجامید 100 نفر در سه آزمون مهارت‌های اول و دوم و هفتم حضور یافتند و اکثریت شرکت‌کنندگان با موفقیت آزمون‌ها را پشت سر گذاشتند.
مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی افزود: خوشبختانه بیش از 75درصد شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهی‌نامه معتبر و بین‌المللی در این سه مهارت شدند.
وی اضافه کرد: همچنین طی هفته‌های آینده، آموزش مهارت‌های  Word و  Excel نیز برنامه‌ریزی و برگزار خواهد شد.
گفتنی است؛ مدارس امام رضا(ع) یکی از بهترین مراکز تبلیغی، فرهنگی و علمی در اشاعه سنت و سیره رضوی، رشد و تعمیق باورهای اعتقادی و پاسخگویی به نیازهای دینی، اخلاقی و فکری جوانان است که مطابق با استانداردهای آموزشی و پژوهشی هوشمندسازی شده و از بهترین امکانات مجازی روز، مطالعاتی و پژوهشی برای علم‌آموزی برخوردار است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.