.

پیمان شرکت قند چناران با 1300 چغندرکار

سرپرست شرکت قند چناران از پیمان این شرکت با هزار و 300 چغندرکار طی سال زراعی جاری خبر داد.

1396/5/19 پنجشنبه

اسمعیل زرینزاده در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: بر اساس این پیمان، 130 هزار تُن چغندر قند با آغاز فعالیت فصلی این کارخانه، وارد پروسه تولید شکر خواهد شد.
وی ادامه داد: این شرکت طی سال گذشته نیز با هزار و 200 کشاورز، پیمان همکاری برای تامین چغندر قندهای مورد نیاز خود بسته بود.
زرینزاده درباره خدمات شرکت قند چناران به کشاورزان همپیمان خود گفت: این شرکت خدماتی را در حوزههای کاشت، داشت و برداشت و همچنین در بخشهای مکانیزه و ارسال نهادههای بذر، کود، مواد ریزمغذی، سموم و... ارایه میکند.
وی با اشاره به برداشت چغندر قند این منطقه از نیمه اول مهر ماه، گفت: کارخانه قند چناران مصمم است به منظور استفاده بهینه از ظرفیت عملی خط تولید، از نیمه دوم شهریور با خرید چغندر از غرب کشور، خطوط تولید خود را راهاندازی کند.
زرینزاده ادامه داد: البته در صورت ورود شکر خام، کارخانه از اول شهریور ماه آمادگی تصفیه آن را دارد.
سرپرست شرکت قند چناران، ظرفیت تولید این کارخانه را حدود هزار و 100 تن چغندر در روز عنوان کرد و افزود: پیشبینی میشود فعالیت این کارخانه حدود 120 روز به طول بیانجامد.
وی بیان کرد: میزان شکر تولیدی طی سال 1395، حدود 21 هزار تُن بوده است که با اقدامات صورت گرفته، پیش‌بینی می‌شود این رقم در سال جاری، افزایش قابل توجهی داشته باشد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
تولید7 هزارو 500 تن شکر در کارخانه قند چناران
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.