.

مدیر امور خدام و کارکنان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی خبر داد؛

برگزاری3700 جلسه اخلاق در حرم مطهر رضوی و موسسات تابعه آستان قدس رضوی

مدیر امور خدام و کارکنان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی از برگزاری بیش از 3700 جلسه اخلاق در حرم مطهر رضوی و موسسات تابعه سازمان اقتصادی رضوی در مشهد مقدس و دیگر استان های کشور خبر داد.

1396/5/19 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام و المسلمین عماد دخانی در سومین جلسه دیدار با اساتید اخلاق بارگاه منور رضوی که در سالن جلسات سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی برگزار شد، اظهار کرد: در تاریخ 7 اسفندماه سال گذشته سلسله جلسات اخلاق بنابر تاکیدات تولیت آستان قدس رضوی برای همه کارکنان و خدام این آستان مقدس برنامه ریزی شد.
وی با بیان اینکه 25 عنوان خدمتی در حرم مطهر رضوی وجود دارد، گفت: در این 25 عنوان خدمتی 38 تا 40 هزار نفر مشغول به خدمت هستند که شامل خدام، کفشدارا ، دربانان و غیره می باشد.
حجت الاسلام و المسلمین دخانی از راه اندازی 18 کارگروه فرهنگی برای انجام هرچه بهتر برنامه های سلسله جلسات اخلاق حرم مطهر رضوی خبر داد و گفت: هر کارگروه عنوان خدمتی دارای 5 عضو بوده که رئیس اداره به عنوان رئیس کارگروه، منتخب رابطین فرهنگی هر کشیک، استاد جلسه اخلاق، نماینده سازمان فرهنگی و منتخب روسای کشیک می باشد.
وی تصریح کرد: امروز مفتخریم که به برکت حضرت رضا(ع) اعلام کنیم تاکنون بیش از 3700 جلسه اخلاقی در حرم مطهر رضوی و همه موسسات اقتصادی منتسب به آستان مقدس رضوی به صورت هفته ای یک بار برگزار شده است.
مدیر امور خدام و کارکنان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی بیان کرد: در حال حاضر در تمامی موسسات تابعه سازمان فرهنگی و موسسات تابعه سازمان اقتصادی چه در شهر مقدس مشهد، چه در سطح خراسان رضوی و دیگر استان های کشور جلسات اخلاق برگزار می شود.
حجت الاسلام و المسلمین دخانی افزود: در جلسات اخلاق حرم مطهر رضوی و موسسات مشهد مقدس از برجسته ترین اساتید اخلاق استفاده شده و در شهرهای دیگر خراسان رضوی و دیگر استان های کشور جلسات اخلاق با سخنرانی امام جمعه یا رئیس حوزه علمیه آن شهر برگزار می شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.