.

از سوی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی در دهه کرامت صورت گرفت؛

اهدای 60000 نسخه کتاب «مثل امام رضا(ع) باش» به زائران امام هشتم(ع)

از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی 60هزار نسخه از کتاب «مثل امام رضا(ع) باش» در دهه کرامت به زائران و مجاوران امام هشتم(ع) اهدا شد.

1396/5/21 شنبه

به گزارش آستان نیوز، کتاب «مثل امام رضا(ع) باش» ویژه کودکان در راستای آشنایی نسل جوان با فرهنگ رضوی و بازخوانی سیره و روش امام هشتم(ع) در حوزه زندگی فردی و اجتماعی به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تدوین و در ایام ولادت امام رضا(ع) به زائران کودک اهدا شد.
عناوینی همچون «مهمان غریب»، «آفتاب، سایه»، «بهترین هدیه»، «یک کار خوب» و «صحبت با خدا» از جمله موضوعاتی است که نویسنده کتاب «مثل امام رضا(ع) باش»به آن پرداخته است.
این اثر در قالب نقاشی، داستان و شعر طراحی و در اختیار نونهالان مشرف شده به حرم مطهر رضوی گذاشته شد.
همچنین موضوعات «پناهگاه محکم»، «بفرمایید»، «کلید موفقیت»، «دیدار»، «امتیاز بیشتر» از دیگر مطالبی است که در این کتاب بیان شده است.
این اثر با هدف معرفی الگوهای اسلامی تصاویری جذاب با موضوعات سبک زندگی رضوی و داستان های کوتاهی از زندگانی امام هشتم(ع) به مخاطبین ارائه کرده است.
یاد آور می شود؛ محصولات فرهنگی در قالب های مختلف از جمله کتاب به مناسبت های مختلف از سوی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی  تهیه و در بین زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) توزیع می شود که کتاب «مثل امام رضا(ع) باش از جمله این محصولات است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.