.

اختتامیه دوره‌های آموزشی تابستان مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) قوچان برگزار شد

مراسم اختتامیه دوره‌های آموزشی تابستان 1396 مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا(ع) قوچان با حضور پرشور کودکان در این مجتمع وابسته به آستان قدس رضوی برگزار شد.

1396/5/21 شنبه

به گزارش آستان ‌نیوز، مسئول مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا(ع) قوچان با بیان این مطلب گفت: این مراسم با هدف ایجاد شور و نشاط بین شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی قرآن و نقاشی، تقدیر از تلاش‌های آن‌ها و مربیان دوره‌ها و ایجاد انگیزه بیشتر بین آینده‌سازان جامعه برای ادامه فعالیت‌های قرآنی و هنری برپا شد و برنامه‌های مختلفی از جمله اجرای سرود و تواشیح توسط کودکان داشت.
بهرام هراتی ادامه داد: همچنین در حاشیه مراسم، آثار منتخب هنرجویان دوره‌های نقاشی در سبک‌های مختلف در قالب نمایشگاهی هنری در معرض دید مراجعین گذاشته شد.
وی بیان کرد: دوره‌های آموزشی تابستانی سال جاری مجتمع به منظور شناسایی و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان قوچان و غنی‌سازی اوقات فراغت آنان با دعوت از استادان باتجربه در 9 کلاس مختلف، به تفکیک گروه سنی 6 تا 13 سال برگزار شد که نسبت به سال قبل بیشتر مورد استقبال خانواده‌ها قرار گرفت.  
هراتی افزود: مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا(ع) قوچان سال 1389 در زیربنای چهار هزار و 300 مترمربع به همت سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی راه‌اندازی شده است. این مجتمع، با برخورداری از کتابخانه، کلاس‌های آموزشی، مهدالرضا(ع) و سالن اجتماعات، با برنامه‌های مختلف فرهنگی مانند برپایی نمایشگاه‌، مراسم مذهبی، دوره‌های آموزشی و... به اقشار مختلف مردم خدمات‌رسانی می‌کند.
وی با اشاره به اینکه مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) قوچان به کتابخانه کودک نیز مجهز است، گفت: این مرکز فرهنگی، در حال حاضر با بهره‌مندی از 52 هزار نسخه کتاب چاپی، حدود پنج هزار منبع دیداری و شنیداری و 32 عنوان نشریه ادواری در بخش‌هایی مانند تالار مرجع و محققان، تالار مطالعه آزاد، تالار مطبوعات و... پذیرای حدود 16 هزار عضو کودک تا بزرگسال اهل علم و پژوهش است.
یادآور می‌شود، مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا(ع) قوچان، همه روزه جز ایام تعطیل از ساعت 7:30 تا 19:30، به نشانی بولوار مصلی، جنب سازمان تأمین اجتماعی آماده میزبانی از عموم مردم فرهنگ‌دوست است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
‌نمایشگاه‌های فرهنگی هنری، میهمان مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) قوچان شد
آئین جزء خوانی قرآن کریم در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) قوچان برگزار شد
مسابقات ویژه دهه فجر در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) قوچان برگزار شد
مسابقات ویژه کودکان و نوجوانان در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) قوچان برگزار می‌شود
نمایشگاه «هشت نگاه، هشت بهشت» در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) قوچان برپا شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.