.

مهدی طارمی در مراسم اهدای توپ طلا به آستان قدس رضوی:

خیلی وقت‌ها با توسل به ائمه اطهار(ع) توانسته‌ام گل بزنم

بازیکن تیم پرسپولیس در مراسم اهدای توپ طلا به آستان قدس رضوی گفت: خیلی وقت ها با توسل به ائمه اطهار(ع) توانسته ام گل بزنم.

1396/5/21 شنبه

به گزارش آستان نیوز، مهدی طارمی؛ بهترین بازیکن لیگ شانزدهم در مراسم اهدای توپ طلای خود به آستان قدس رضوی گفت: خیلی وقت ها در بازی به ائمه اطهار(ع) متوسل شده ام و توانسته ام گل بزنم.
وی با اشاره به اینکه متولد بوشهر است و از همان دوران کودکی بچه هیئتی بوده است، به جوانان و نوجوانان حاضر در مراسم گفت: از شما می خواهم همواره به ائمه اطهار(ع) متوسل شوید و از ایشان شفای بیماران را طلب کنید.
طارمی با اشاره به نقش دعای پدر و مادر گفت: من به تنهایی به اینجا نرسیدم و صددرصد موفقیتم را مدیون دعای مادرم هستم، احترام به مادر خیلی مهم است و می تواند انسان را از فرش به عرش یا بالعکس برساند و همواره به یاد داشته باشید که اگر روزی دل آن ها را شکستید، به زمین خواهید خورد و دعا می کنم همیشه قدردان پدرها و مادرهایتان باشید.
وی در خصوص جایزه بهترین بازیکن لیگ گفت: نیم فصل مسابقات به آقای برانکو گفتم من باید آقای گل شوم. بعد از آن با خود عهد بستم اگر امسال آقای گل شدم، هر جایزه ای که دریافت کردم را به آستان قدس رضوی اهدا خواهم کرد و فکر می کنم همان نیت باعث شد به آرزویم برسم.
بهترین بازیکن لیگ شانزدهم با اشاره به دعا برای دیگران گفت: همواره و ابتدا برای دیگران دعا کنید و سپس برای خود، ائمه اطهار(ع) واسطه بین ما و خداوند هستند و آن قدر کریم هستند که هر چه بخواهیم به ما می دهند و این کاملا برای من ثابت شده است.
وی ضمن تشکر از مدیر کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی گفت: خوشحالم که اولین نفری هستم که چنین مراسمی را برای او در حرم برگزار می کنند.
وی با اشاره به شهادت شهید محسن حججی به دست داعش گفت: شهید مدافع حرم بودن دل بزرگی می‌خواهد و شهید «حججی» قهرمانی است که از او چیزهایی باید یاد گرفت، متأسفانه در کشور ما به خوبی از شهیدان مدافع حرم یاد نمی‌شود، امیدوارم در این زمینه به خوبی فرهنگ‌سازی شود، چرا که آن ها برای دفاع از مظلومان و آسایش ما به نبرد با دشمن می‌روند، اما ما برای دفاع از آنان کاری انجام نمی‌دهیم.
وی افزود: شهدای مدافع حرم برای دفاع از مظلومیت شیعه شهید می‌شوند و کسی نیست برای دفاع از آن ها حرکتی انجام دهد، درست است که مراسم تجلیل برای آن ها برگزار می‌شود، اما در شأن آن ها نیست و آن ها خیلی مظلوم هستند.
وی در پایان توپ طلای بهترین بازیکن لیگ برتر را به موزه آستان قدس رضوی اهدا کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.