.

مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی:

«مهدی طارمی» با دفاع از مردم مظلوم فلسطین الگوی نسل جوان شد

مدیر کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی در مراسم اهدای توپ طلای بهترین بازیکن لیگ شانزدهم به آستان قدس رضوی گفت: مهدی طارمی در بسیاری از عرصه ها از جمله دفاع از مردم مظلوم فلسطین محکم ایستاد و الگویی برای نسل جوان شد.

1396/5/21 شنبه

به گزارش آستان نیوز، محمد امین توکلی زاده با بیان اینکه تا کنون ورزشکاران زیادی جوایز خود را تقدیم آستان قدس رضوی کرده اند، افزود: اینکه ورزشکاری زحمت بکشد و از بوشهر تا تهران بیاید و با سختی رقبایش را کنار بزند و در اوج به دست آوردن مقام هویتش را فراموش نکند و جایزه اش را به پیشگاه علی بن موسی الرضا(ع) اهدا کند، جای تبریک دارد.
وی با اشاره به اینکه مهدی طارمی با این اقدام خوش درخشید، تصریح کرد: اهل بیت(ع) مدیون هیچ کس نمی مانند، کوچک ترین قدمی که برداریم صد برابر پاسخ می دهند و امام علی بن موسی الرضا(ع) می فرمایند: اگر یک بار به دیدن من بیایید، سه بار به دیدن تان خواهم آمد.
وی با اشاره به شهادت شهید محسن حججی گفت: چه خوب است حالا که برای یک جوان قهرمان دور هم جمع شده ایم، یادی کنیم از جوانی که همسن و سال آقای طارمی بود. شهید محسن حججی سه روز پیش در عراق صحنه ای بی بدیل به نمایش گذاشت. او با دست های بسته اسیر داعش بود، اما ذره ای تردید در چهره او دیده نشد و اتفاقا ترس و شقاوت در چهره دشمن او بود.
توکلی زاده افزود: یادمان باشد چه کسانی از ما دفاع می کنند، این ها خودشان را قربانی کردند تا امنیت ما حفظ شود. شهید حججی کربلایی به پا کرد و امیدوارم که خداوند توفیق بدهد تا مدیون کسانی که جانشان را فدا کردند، نشویم.
مدیر کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی ضمن تبریک دوباره به مهدی طارمی؛ بازیکن تیم پرسپولیس گفت: این یک اقدام کوچک نیست، بلکه پیام دارد و من امیدوارم که جامعه ورزشی ما شاهد حضور بیش از پیش ورزشکارانی چون مهدی طارمی باشد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.