.

نخستین فروشگاه عرضه مستقیم محصولات نان قدس رضوی در شیراز افتتاح شد

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از افتتاح نخستین فروشگاه عرضه مستقیم محصولات نان رضوی در شهر شیراز خبر داد.

1396/5/21 شنبه

محمدصادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این فروشگاه، نخستین شعبه نان قدس رضوی در مرکز استان‌های کشور است.
وی ادامه داد: با افتتاح این فروشگاه، شرکت نان قدس رضوی هم‌اکنون دارای 3 فروشگاه فعال عرضه مستقیم محصولات رضوی در مشهد و یک فروشگاه در شهر شیراز استان فارس است.
مروارید، عرضه مستقیم محصولات شرکت، تقویت برند رضوی و افزایش استقبال عموم مردم از محصولات رضوی را مهم‌ترین اهداف این شرکت از راه‌اندازی فروشگاه‌های مذکور در مشهد و سایر شهرستان‌ها عنوان کرد.
وی با بیان این که تا پایان مرداد ماه، شاهد افتتاح فروشگاه شماره 4 واقع در ابتدای خیابان طبرسی منتهی به حرم مطهر رضوی خواهیم بود، افزود: علاوه بر این، در حال پیگیری برای راه‌اندازی فروشگاه‌های مشابه در شهرهای دیگر نیز هستیم.
مروارید با اشاره به 3 فروشگاه عرضه مستقیم محصولات نان قدس رضوی در سطح شهر مشهد، گفت: این فروشگاه‌ها شامل فروشگاه شماره یک(شعبه مرکزی) واقع در بزرگراه آسیایی، ابتدای ورودی شرکت نان قدس رضوی؛ فروشگاه شماره دو، ابتدای حرم مطهر رضوی، ورودی باب‌الجواد(ع) و نیز فروشگاه شماره سه واقع در ابتدای ورودی حرم مطهر، خیابان نواب صفوی؛ است.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی همچنین تعداد کیوسک‌های فعال عرضه محصولات نان قدس رضوی در سطح کشور را بیش از 70 عدد اعلام کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
شرکت نان قدس رضوی
  • 1396/6/15 چهارشنبه شرکت نان قدس رضوی
    شرکت نان قدس رضوی در سال1346 توسط آستان قدس رضوی راه‌اندازی شد که به علت تنوع و کیفیت محصولات، همچنین انتساب به آستان قدس رضوی همواره تولیداتش با استقبال بی‌نظیر زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) روبه‌رو می‌شود.
7 فروشگاه و کیوسک نان قدس رضوی در سطح کشور افتتاح می‌شود
افزایش رقابت پذیری و رشد
شرکت نان قدس رضوی؛ نماد خودباوری و تلاش
  • 1395/5/27 چهارشنبه شرکت نان قدس رضوی؛ نماد خودباوری و تلاش
    تولید دونات در شرکت نان قدس رضوی به سابقه‌ای‌30 ساله برمی‌گردد که در ابتدا به صورت دستی قالب‌زنی می‌شده و به مرور زمان به طور پیوسته از دستی به نیمه اتومات و اتومات ارتقاء پیدا کرده است.
4 محصول نان قدس رضوی در عراق عرضه می شود
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.