.

به همت معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی؛

مجموعه صوتی «نکته‌های ناب» به زائران امام هشتم(ع) اهدا شد

معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: 50هزار حلقه سی دی از سری تولیدات صوتی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با عنوان مجموعه صوتی نکته های ناب در حرم مطهر رضوی توزیع شد.

1396/5/21 شنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی گفت: این مجموعه فرهنگی با موضوع معارف دینی و تاثیر آن در زندگی فردی و اجتماعی در قالب سی دی به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تهیه و 50هزار حلقه به زائران و مجاوران آقا علی بن موسی الرضا(ع) اهدا شد.
وی افزود: معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با توجه به نیازمندی های اعتقادی زائران و مجاوران حرم امام هشتم(ع) این مجموعه صوتی را تولید و در برنامه های فرهنگی، پایگاه های آداب زیارت، ورودی های حرم مطهر رضوی و در جلسات و نشست های علمی آستان قدس رضوی به مخاطبین ارائه می دهد.
حسینی تصریح کرد: در مجموعه صوتی نکته های ناب مباحثی در عرصه های اخلاقی، اعتقادی، تربیتی و ... برگرفته از سیره رضوی توسط علما، بزرگان و اساتید بیان شده است و با هدف توسعه مفاهیم و ارزش های دینی در اختیار مخاطبین قرار گرفت.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: این مجموعه صوتی به منظور بهره گیری زائران و مجاوران امام هشتم(ع) از لحظات حضور در حرم مطهر رضوی و توجه دادن آنان به نکته های ناب سیره و روش اهل بیت(ع) و آثار سازنده به کار گیری این گنجینه های آسمانی جمع بندی شده است.
یادآور می‌شود؛ در طول سال اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی محصولات فرهنگی تبلیغی متناسب با مناسبت‌های مختلف تولید و به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می‌کند که تهیه مجموعه صوتی نکته های ناب از جمله این تولیدات است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.