.

توسط معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی صورت گرفت؛

راه اندازی «میز مطالعه نورالهدی» در پایگاه های آداب زیارت حرم مطهر رضوی

به همت معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی میز مطالعه نورالهدی در پایگاه های آداب زیارت حرم مطهر رضوی راه اندازی شد.

1396/5/21 شنبه

به گزارش آستان نیوز، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با رویکرد ترویج فرهنگ کتابخوانی و سوق دادن زائران کودک و نوجوان بارگاه منور امام رضا(ع) به سمت مطالعه، در پایگاه های آداب زیارت مستقر در حرم مطهر رضوی میز مطالعه نورالهدی راه اندازی کرد.
زائران کودک و نوجوان امام هشتم(ع) می توانند با حضور در پایگاه های آداب زیارت در این بارگاه نورانی علاوه بر بهره مندی از برنامه های فرهنگی تبلیغی این مجموعه با کتاب های متعددی با موضع امام رضا(ع) آشنا شوند.
راه اندازی میز مطالعه نورالهدی در پایگاه آداب زیارت و برگزاری مسابقه کتابخوانی بین مخاطبین حاضر و شرکت کنندگان در راستای ترویج سیره و روش امام رضا(ع) در بین نسل جوان طراحی شده است که با استقبال خوب زائران حرم مطهر رضوی روبه رو شد.
این طرح فرهنگی علاوه بر پایگاه های آداب زیارت در دفتر شماره 1 شبکه مخاطبان نور الهدی واقع در باب الهادی(ع) و دفتر شماره 2 این شبکه واقع در صحن جامع رضوی اجرا شد  و به زائران امام هشتم(ع) ارائه خدمات می کند.
در این دفاتر امکان مطالعه و شرکت در مسابقه برای مخاطبان و مراجعان وجود دارد و مجموعه کتاب‎های تولیدی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی در قفسه‎های کتاب این واحد قرار گرفته است که مخاطبان می‎توانند در بخش میز مطالعه، کتاب‎ها را مطالعه و در مسابقه شرکت کنند.
همچنین مخاطبان می توانند با تکمیل پرسش‎نامه و تحویل آن به مسئولان مربوطه علاوه بر دریافت فیش هدیه محصولات فرهنگی از هدایای متبرک این آستان نورانی بهره مند شوند.
یادآور می‌شود؛ در طول سال اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی محصولات فرهنگی تبلیغی متناسب با مناسبت‌های مختلف تولید و به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می‌کند که چاپ نشریه نورالهدی در سه رده کودک، نوجوان و جوان از جمله این تولیدات است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.