.

از سوی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی صورت گرفت؛

توزیع 10000 نسخه کتاب «رسم حضور» در حرم مطهر رضوی

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی 10هزار نسخه از کتاب رسم حضور به زائران و مجاوران بارگاه منور امام مهربانی ها اهدا شد.

1396/5/21 شنبه

به گزارش آستان نیوز، این کتاب به همت معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی و با هدف بازخوانی سیره زیارتی علما و بزرگان در بارگاه منور امام هشتم(ع) و ترویج فرهنگ زیارت بامعرفت در بین زائران و مجاوران امام رضا(ع) تدوین و تهیه شد.
این اثر با نگارش مسلم گریوانی و ارزیابی حجج اسلام والمسلمین جواد محدثی و سید محمود مرویان حسینی با رویکرد انتقال سیره عملی بزرگان دین و شیوه صحیح زیارت در قالب نوشتار  تنظیم و به چاپ اول رسید و در حرم مطهر رضوی توزیع شد.
مطالبی در کتاب رسم حضور برای آگاهی مخاطبین همچون «حضور قلب در زیارت »،  «فرشته اینجا پابرهنه است»، «نشانه طلبیدن از طرف حضرت رضا(ع)»، «ادب آداب دارد»، «سایه های آفتابی »، «اول رضایت، بعد زیارت»، «خیلی دور خیلی نزدیک »، «زیارتش معتدل بود»، «راز و زمز زیارت » و ... بیان شده است.
همچنین در پایان این اثر مسابقه فرهنگی با عنوان رسم حضور طراحی شده است که افراد بالای 12 سال می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و از هدایای متبرک حرم مطهر رضوی بهره مند شوند.
علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات می‌توانند با مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامع آستان قدس رضوی به نشانی www.aqr.ir  یا با ارسال پاسخ صحیح به سامانه پیامکی 3000802222 در این مسابقه شرکت کنند. همچنین شرکت کنندگان کافی است شماره‌ گزینه‌های صحیح سوال‌ها را به صورت یک عدد 5 رقمی از چپ به راست، پس از ذکر نام مسابقه، نام، نام خانوادگی، سن، تحصیلات و شهر به سامانه 3000802222 پیامک کنند.
یادآور می شود؛ برگزاری مسابقات فرهنگی، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، سی دی، انتشار پوستر و کارت پستال از جمله فعالیت های فرهنگی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی است که در مناسبت های مختلف به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.