.

نمایشگاه «هفته ولایت» در بیمارستان فوق تخصصی رضوی افتتاح شد

نمایشگاه «هفته ولایت» در بیمارستان فوق تخصصی رضوی افتتاح شد.

1396/6/12 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیر اجرایی این نمایشگاه در حاشیه افتتاحیه آن گفت: این نمایشگاه هم‌زمان با اعیاد قربان و غدیر در فضای پارک درمانی رضوی در حال برگزاری است.
جواد ثریایی افزود: در این نمایشگاه که از 11 تا 16 شهریور ماه دایر است، غرفه غربالگری و حمایت از بیماران سرطانی، غرفه فروش کتاب، غرفه پایگاه بسیج بیمارستان رضوی، غرفه کودکانه، غرفه عرضه محصولات مؤسسه خیریه فیاض‌بخش و نیز غرفه کلینیک ارتقاء سلامت به ارائه خدمات می‌پردازند.
مسئول روابط عمومی بیمارستان رضوی اظهار کرد: این نمایشگاه در دو نوبت صبح و عصر پذیرای بازدیدکنندگان بوده و با توجه به حضور مراجعه‌کنندگان برای دریافت خدمات درمانی و نیز ملاقات با بیماران در بیمارستان رضوی، بازدید از نمایشگاه «هفته ولایت»  برای عموم آزاد است.
ثریایی ادامه داد: اطلاع‌رسانی‌های لازم برای بازدید مراجعه‌کنندگان، در تمامی نقاط بیمارستان صورت گرفته و هدف از برگزاری این نمایشگاه آشناسازی بیشتر مراجعه‌کنندگان با خدمات بیمارستان رضوی در عرصه پیشگیری و درمان بیماری سرطان، آشنایی با راه‌های پیشگیری از ابتلا به فشار خون، قند خون و بیماری‌های خطرناکی از این دست است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
مرجعیت علمی را در همه ابعاد دنبال می‌کنیم
درمان دردهای مزمن صعب العلاج در کلینیک درد بیمارستان فوق تخصصی رضوی
الماس گردشگری سلامت خاورمیانه
انجام سه آنژیوپلاستی به روش CTO در بیمارستان فوق تخصصی رضوی
کسب لوح «بیمارستان دوستدار مادر» توسط بیمارستان فوق تخصصی رضوی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.