.

تشرف میهمانان کنگره بین‌المللی تغذیه به حرم رضوی

میهمانان کنگره بین‌المللی تغذیه به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

1396/6/18 شنبه

به گزارش آستان نیوز، گروهی از دانشمندان، پزشکان و رؤسای دانشگاه‌های مختلف دنیا که به دعوت دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی تغذیه به مشهد سفر کرده‌اند در اولین روز حضور خود، به حرم مطهر علی‌بن موسی‌الرضا(ع) مشرف شدند.
این گروه از دانشمندان که از کشورهای فرانسه، یونسکو، سازمان جهانی«WHO»، پاکستان، مالزی، اندونزی، آلمان، آفریقای جنوبی، سریلانکا و ایتالیا به مشهدالرضا(ع) سفر کرده‌اند با حضور در حرم مطهر امام مهربانی‌ها از صحن‌ها، رواق‌ها و موزه مرکزی این آستان مقدس بازدید به عمل آوردند.
«سایتاویا باردوسنو» از کشور اندونزی با بیان اینکه برای اولین بار است به ایران و مشهد سفر می‌کند، گفت: حرم امام رضا(ع) بسیار زیبا و خارق‌العاده است و حضور افراد زیاد در این مکان معنوی، برای من جذابیت فراوانی دارد.
وی در حاشیه بازدید از موزه مرکزی آستان قدس رضوی بیان کرد: در این موزه، اشیاء قدیمی و زیبایی به نمایش درآمده است که افراد با بازدید آن‌ها با تاریخ و هویت گذشتگان به خوبی آشنا می‌شوند.
باردوسنو با بیان اینکه در این سفر متوجه شده است در این مکان معنوی در زمینه فرهنگی و دانشگاهی نیز فعالیت می‌شود، افزود: تحصیل در کنار مذهب، تاثیر زیادی بر افراد می‌گذارد.
وی ایران را کشوری زیبا و دوست‌داشتنی دانست و گفت: در آینده، دوباره به این کشور به ویژه مقدس مشهد سفر خواهم کرد.
لازم به یادآوری است: کنگره بین‌المللی تغذیه از چهارشنبه الی جمعه 15 تا 17 شهریور ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی در مشهدالرضا(ع) برگزار خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.