.

در ایام دهه با برکت ولایت:

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) برگزار شد

جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دختر دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) برگزار شد.

1396/6/18 شنبه

به گزارش آستان نیوز، در ایام دهه ولایت و فرا رسیدن عید ولایت و امامت، سعید غدیر خم، جشن فازغ التحصیلی دانشجویان و دانش آموختگان دختر دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)(پردیس رضوان) در تالار ابن سینا برگزار شد.
در این مراسم دانشجویان ورودی سال 92 پردیس خواهران دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) در رشته‌ها و مقاطع مختلف کارشناسی، کسب رتبه علمی و  گذراندن دوره تحصیلی خود را جشن گرفتند.
زهرا تجریشی؛ سرپرست واحد خواهران دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) در این جشن اظهار کرد: خوشحال هستیم شما دانشجویان توانستید فارغ التحصیل شوید و مقطعی را با موفقیت پشت سر گذارید.
وی کسب علم و دانش در دانشگاهی که منتسب به عالم آل محمد(ص) را موفقیتی بزرگ برای دانشجویان دانست و گفت: فارغ التحصیلان دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) به عنوان سفیران حضرت از لحاظ علمی، اخلاقی و فرهنگی شناخته می‌شوند که در محیط کار و اشتغال نیز تاثیر گذار خواهند بود.
تجریشی تصریح کرد: امروزه با توجه به کثرت فارغ التحصیلان و کمبود زمینه های شغلی در بعضی رشته‌ها زمینه اشتغال کم است از این رو باید در کنار تحصیل مهارت‌های شغلی نیز کسب کرد.
وی ادامه داد: امروز بازار کار به سمتی می‌رود که با مدرک کارشناسی نمی‌توان جایی اشتغال داشت، اما  کسی که بتواند مهارت های جدید کسب کرده و آنها را تقویت کند می‌تواند به راحتی وارد بازار کار شود.
سرپرست واحد خواهران دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)  با بیان اینکه باید برای آینده برنامه‌ریزی و هدف داشته باشید، بیان کرد: انسان‌های موفق کسانی هستند که ابعاد اصیل انسانی را درک کرده باشند و علم و اخلاقشان همزمان رشد و به کمال برسد.
اجرای مسابقه و اهدای جوایز، اجرای گروه سرود ناشنوایان آوای دل، بیان سخنرانی حجت الاسلام از دیگر برنامه های متنوع این مراسم بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
بسیج اساتید باید در سطح اندیشه نخبگانی باشد
افزایش ظرفیت دانشجویان دختر در دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)
داشتن هدف اولویت مهم زندگی است
دیدار هیئت رئیسه دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) با شخصیت‌های علمی افغانستان
برنامه‌های پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) تشریح شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.