.

قائم مقام توليت آستان قدس رضوي در جمع دانش آموزان اردوگاه امام رضا(ع)؛

نوجواني بهترين زمان براي آغاز تعالي و تهذيب است

قائم مقام توليت آستان قدس رضوي گفت: بذر ايمان و توكل به خداوند را در نوجواني كه بهترين فصل زندگي است در درون خود پرورش دهيد.

1396/6/23 پنجشنبه

به گزارش آستان نيوز، سيد مرتضی بختياری در جمع دانش آموزان اردوگاه فرهنگي و تربيتي امام رضا(ع) كه از استان‌های كرمان، گلستان و فارس به مشهد مقدس مشرف شدند، اظهار داشت: تعليم و تربيت نوجوانان و جوانان انقلابي، متخصص و متعهد بر اساس منشور ٧ گانه مقام معظم رهبري از رويكردهاي جدي آستان قدس رضوي است.
وي تصريح كرد: توليت معزز آستان قدس رضوي اين مكان مفرح و زيبا كه از موقوفات امام رضا(ع) است را جهت استفاده نوجوانان و جوانان ايران اسلامي اختصاص داده‌اند كه فرآيند تجهيز اين اردوگاه در حال انجام است.
قائم مقام توليت آستان قدس رضوي با اشاره به تأثيرپذيري انسان در دوران نوجواني گفت: در دوران ستم شاهي كلاس‌هايي توسط شهيد هاشمي نژاد در كانون بحث و انتقاد ديني برگزار مي‌شد كه حكومت طاغوت آن را برنتافت و تعطيل كرد.
وي گفت: در عصر حاضر دسترسي به منابع و متون اصيل و ناب برگرفته از آموزه‌هاي قرآني و اهل بيت(ع) بسيار راحت‌تر شده و از سوي ديگر شبهات و لغزشگاه‌ها نيز جوانان ما را تهديد مي‌كند.
بختياري با اشاره به لزوم برنامه ريزي، تهذيب نفس و تلاش در جهت تعالي در همه زمينه‌ها در دوران نوجواني گفت: در روايات ما آمده است كه اعمال روزانه خود را محاسبه كنيد و اگر ٢ روز شخص مومن مثل هم باشد او ضرر كرده است.
وي گفت: قدر اين فرصت و سرمايه عظيمي كه خداوند به شما عزيزان اعطا كرده است را بدانيد و از امام رضا(ع) براي توفيق و تعالي خود مدد بگيريد.

مديرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوي نيز در اين بازديد با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اردوگاه امام رضا(ع) گفت: تا پايان مهرماه اين اردوگاه ميزبان دانش آموزان از اقصي نقاط كشور است كه در بازه‌هاي  زماني يك هفته‌اي، برنامه‌ها و آموزش‌هاي متنوعي براي آنان تدارك ديده شده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
بنای اعتقادی در نوجوانی با حضور فعال در جلسات مذهبی شکل می‌گیرد
فرزندان در دوران نوجوانی به همسالان خود پناه می برند
درگذرگاه نوجوانی
کتاب «بررسی میزان آگاهی والدین از نحوه مواجهه با بلوغ فرزندان» منتشر شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.