.

با حضور مدیر عامل موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی؛

سمینار علمی- آموزشی «نگاهي ديگر به وقف» برگزار می‌شود

مديريت مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان با حضور مدیر عامل موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی، سمینار علمي-آموزشي «نگاهي ديگر به وقف » را برگزار می کند.

1396/6/27 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، در این سمینار که سید محمد محسن دعايي سخنرانی خواهند کرد، موضوعاتی همچون تغيير نگرش نسبت به حقيقت وقف، پيدايش زمينه لازم براي توجه به حقيقت وقف، دستيابي به برنامه حركت براي تحقيق پايداري شبكه اي، بررسي كاركرد و اثر وقف در زندگي مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
در این سمینار علمی- آموزشی که روز سه شنبه28 شهریور ماه در محل سالن اجتماعات مدیریت مركز آموزش واقع در حدفاصل كوهسنگي 17 و 19برگزار خواهد شد، مدیران، رؤسای ادارات و کارشناسان مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان حضور خواهند داشت.
لازم به ذکر است؛ علاقه مندان به شرکت در این سمینار علمی آموزشی می توانند با ثبت نام از طریق سیستم جام فردی تا پایان روز 27 شهریور ماه، در این سمینار شرکت کنند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
واقفی از آن سوی مرزها
  • 1396/10/12 سه‌شنبه واقفی از آن سوی مرزها
    هجده سال بیشتر نداشت که ایران را ترک کرد. کمتر کسی فکر می‌کرد این جوان اهل بابل که وابستگی او به سرزمینش زبان زد فامیل بود و به اصرار پدر برای تحصیل به اروپا سفر کرده، آنجا تشکیل خانواده بدهد و دوری از سرزمین را برگزیند.
وقف در سیره اهل‌بیت(ع) از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است
نگاهمان به حوزه وقف باید آرمانی باشد
آموزش مکاتبه‌ای استفتائات وقف برگزار می‌شود
 گسترش فرهنگ وقف نیازمند تبلیغات بیشتر است       ‌
  • 1396/9/12 يكشنبه یک واقف نیک اندیش: گسترش فرهنگ وقف نیازمند تبلیغات بیشتر است ‌
    مادر نام غلامرضا را برای او انتخاب کرد تا همیشه غلام درگاه علی بن موسی الرضا(ع) باشد. او هم همه عمر خود را غلام درگاه این امام رئوف می‌داند و هر صبح و شام به ساحت مقدس امام سلام و دورد می‌فرستد و هر از گاهی بار سفر می‌بندد و برای زیارت مولایش از باخرز راهی مشهد الرضا(ع) می‌شود.
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.